Zippo

Zippo Black Matte Çakmak

148 TL

Zippo ilgi ├žeken hediyelerden biri olmaya devam ediyor.... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

Zippo’da geçerli bir jest seçti─činizde, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna Jest Kodu içeren bir k─▒sa mesaj ula┼čacakt─▒r. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, kendisine ula┼čan mesajda belirtilen çal─▒┼čma saatleri içinde yine mesajda belirtilen ileti┼čim bilgilerinden Zippo yetkililerini arayarak ya da Zippo yetkilisi taraf─▒ndan arand─▒─č─▒nda Jest Kodunu ve adresini bildirecek, jesti en k─▒sa zamanda kargoyla kendisine ula┼čt─▒r─▒lacakt─▒r.

Zippo’da jestleri, 30 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybedecektir.

JEST HAKKINDA:

Zippo, rüzgar geçirmez özelli─či ile en çok tercih edilen çakmak markas─▒ ünvan─▒n─▒ koruyor. Gezilerde, do─ča seyahatlerinde, kamp hayat─▒nda kullan─▒labilece─či gibi ┼čehir ya┼čam─▒nda da rahatl─▒kla kullan─▒labilen Zippo çakmaklar etkileyici renkleri, gösteri┼čli desenleri, karizmatik tasar─▒mlar─▒ ile her stilin tamamlay─▒c─▒s─▒ olmay─▒ ba┼čar─▒yor. Zippo ayn─▒ zamanda en ideal hediyelerden biridir. Erkekler için ya da kad─▒nlar için fark etmeksizin herkese hitap eden tasar─▒mlar─▒, desenleri ve renkleri ile özel bir hediye vermek isteyenlerin akl─▒nda bulundurmas─▒ gereken bir hediye seçene─čidir. 

En güzel hediyelerden birini seçmek istedi─činizde Jestiniyap'ta Zippo markas─▒n─▒ ziyaret etmeniz yeterli. En etkileyici Zippo çakmak modelleri ┼čimdi Jestiniyap'da jest olmaya haz─▒r. 

Zippo Black Matte Çakmak, ilgi çeken görünümüyle hediye etti─činiz ki┼činin en sevdi─či aksesuarlar─▒ndan biri olacak.

Ürün Özellikleri: 

Ürün Kodu: 28550-000004
Çevre dostu hediyelik kutusunda sunulur.
Ömür boyu garantilidir.
Rüzgardan etkilenmeyecek ┼čekilde tasarlanm─▒┼čt─▒r.
 Benzin doldurulmadan gönderilir.
 Sa─čl─▒kl─▒ bir kullan─▒m için Zippo Premium Lighter Fluid doldurulmas─▒ önerilir. 
 Doldurulabilir özelli─či ile ömür boyu kullan─▒labilir.