Zippo Zippo

Zippo

T├╝m T├╝rkiye, Kargo
Zippo
JESTLER
GENEL B─░LG─░

JEST KULLANIMI

Zippo’da geçerli bir jest seçti─činizde, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna Jest Kodu içeren bir k─▒sa mesaj ula┼čacakt─▒r. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, kendisine ula┼čan mesajda belirtilen çal─▒┼čma saatleri içinde yine mesajda belirtilen ileti┼čim bilgilerinden Zippo yetkililerini arayarak ya da Zippo yetkilisi taraf─▒ndan arand─▒─č─▒nda Jest Kodunu ve adresini bildirecek, jesti en k─▒sa zamanda kargoyla kendisine ula┼čt─▒r─▒lacakt─▒r.

Zippo’da jestleri, 30 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybedecektir.

ZIPPO HAKKINDA

Zippo, Zippo Manufacturing Company taraf─▒ndan üretilen, yeniden doldurulabilme özelli─čine sahip metal çakmaklard─▒r.

1933 y─▒l─▒ndan beri binlerce farkl─▒ dizayn ve ┼čekilde üretimi yap─▒lan Zippo, ömür boyu garantili olarak üretilmeleri ile tan─▒nmaktad─▒r. Zippo çakmak bozulursa daha önce kaç ki┼či taraf─▒ndan kullan─▒ld─▒─č─▒ ya da kaç y─▒ll─▒k oldu─ču önemli olmaks─▒z─▒n ┼čirket, çakma─č─▒ tamir eder ya da yenisini temin eder.

II. Dünya Sava┼č─▒'nda ABD ordusunda popüler hale gelmi┼čtir. Zippo çakmaklar popülerliklerini rüzgârda yanmalar─▒yla daha da artt─▒rm─▒┼člard─▒r. Ayr─▒ca üst kapa─č─▒n kapat─▒lmas─▒yla ç─▒kan yüksek ses Zippo çakmaklar─▒n tan─▒nmas─▒nda etkili olmaktad─▒r.

George G. Blaisdell taraf─▒ndan 1932’de kurulan Zippo, yakla┼č─▒k 200 ülkeye 550 milyondan fazla çakmak üretimi yapt─▒.