Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia

Zevk-i Sefa Hamam (50 dk.)

370 TL

İhtiyaç duyduğu rahatlatan kaçamak bu jestte. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Palestra Spa yetkilileri tarafından aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Geleneksel kese ve köpük masajı ile başlayan Zevk-i Sefa Hamam jesti, aromaterapi masaj yağları kullanılarak nemlendirme işlemi ile devam etmektedir. Zevk-i Sefa Hamam jestinde zencefil, bal, limon ve portakalla hazırlanmış bitki çayı ve lokum ikram edilmektedir.

Hamamların tarihi Antik Romalılara kadar dayanır. Osmanlı, hükümdarlığı boyunca İstanbul’da çok sayıda hamam yaptırarak hamamları kültürün bir parçası haline getirdi. Sıcak ve soğuk su bulabileceğiniz hamamlarda köpük masajı yaptırmak herkesin hayatında en az bir kere yaşaması gereken bir deneyim. Sevdiklerinize hamamda eşsiz bir kese ve köpük masajı keyfi yaşatın, rahatlayıp dinlenmelerini sağlayın.

Kese yaptırmanın vücuda pek çok faydası bulunmaktadır. Ciltteki ölü tabakayı soyan kese, cildin oksijen almasını ve canlılık kazanmasını sağlar. Yağ yakılmasına da katkı sağlayan kese, kan dolaşımını hızlandırarak cilde tazelik katar. Düzenli kese yaptırmak, selülit oluşumunu da engellemektedir.

Yurt dışından ya da şehir dışından gelen dostlarınıza, misafirlerinize de yapabileceğiniz Zevk-i Sefa Hamam jesti, unutulmaz bir deneyim yaşatarak onları rahatlık ve huzurla buluşturacak.

Bank Card