Emaar Akvaryum

Yetişkin Bilet

53 TL

Emaar Akvaryum'da bilet jesti! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Emaar Akvaryum jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna jest kodu içeren bir SMS ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, Emaar Akvaryum’a giderek gişe görevlilerine jest kodunu gösterip jestini kullanabilir. 

Emaar Akvaryum Jest Kodları tek kullanımlık olup tek seferde yapılan birden fazla jest, yine tek seferde kullanımlar içindir. Örneğin, tek seferde 2 Yetişkin 1 Çocuk jesti yaptığınızda jest yaptığınız kişi 1 yetişkin 1 çocuk olacak şekilde de jestinden yararlanabilir ancak bu durum, jest kodu kullanım hakkı tükendiği için ikinci 1 Yetişkin biletinin de kullanılmış sayılmasına neden olacaktır.

Emaar Akvaryum jestleri, 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

• Giriş, 0-3 yaş çocuklara ücretsizdir. 
• Çocuk biletleri 14 yaş altı ziyaretçiler için geçerlidir.
• Yetişkin biletleri 14-64 yaş arası ziyaretçiler için geçerlidir.
• Öğrenci, öğretmen ve 65 yaş ve üstü biletli ziyaretçilerimiz için akvaryum girişindeki resepsiyonda kimlik ibraz etmek zorunludur.
• 14 yaş altı çocuk ziyaretçilere 18 yaş ve üzeri 1 yetişkin eşlik etmelidir.

JEST HAKKINDA:

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi tüm aile ve arkadaşlar ile unutulmaz anlar yaşayacağınız, eğlencenin tadını çıkaracağınız bir eğlenceyi size sunuyor.

Dünyanın en büyük canlıları, zehirli güzellikleri, gözalıcı renkleri tropikal okyanuslardan yağmur ormalarına kadar uzanan geniş bir coğrafyada sizi karşılıyor.

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi'ndeki türlerin ihtişamından çok etkileneceksiniz.

Bank Card