Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia

Vücut Peeling Çeşitleri (50 dk.)

310 TL

Seçeneği bol bir peeling onu bekliyor. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Palestra Spa yetkilileri tarafından aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Jest yaptığınız kişi, mango, portakal, lulur, yasemin ya da kahve peelinglerinden birini seçebilir.

Hava kirliliği, toz, trafik, stres, yetersiz su tüketimi ve daha fazlası vücutta ölü derilerin birikmesine neden olur. Ciltte pürüzlü ve yorgun bir görünüm bırakan ölü derilerden arınıp cildi temizlemek için peeling (soyum, deri soyma) uygulanır. Peeling sayesinde cilt pürüzsüz, canlı ve sağlıklı görünür. Ölü derilerden arındırılmış cilde makyaj daha kolay uygulanır. Aynı şekilde kremler de cilde daha derin nüfuz edeceği için etkilerini daha çabuk ve kolay gösterebilir.

Bank Card