Kaan Air

VIP ─░stanbul Turu (45 dk)

10.828,13 TL

─░stanbul g├Âklerinde unutulmaz bir jest onu bekliyor. ... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

JEST KULLANIMI

Kaan Air’da geçerli bir jest seçti─činizde jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna bir k─▒sa mesaj ula┼čacak ve jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, ister kendisi arayarak ister Kaan Air yetkilileri taraf─▒ndan çal─▒┼čma saatleri içinde aranarak jestini kullanmak üzere randevu alabilecektir.

Kaan Air jestleri, 120 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

 Bu tur sadece pazar günleri düzenlenmektedir. 

JEST HAKKINDA:

Hafta sonu ┼čehir turlar─▒n─▒n aksine, diledi─činiz her gün ─░stanbul Helikopter Turu ile ─░stanbul semalar─▒nda ke┼čfe ç─▒kabilirsiniz. Son anda kat─▒lamad─▒─č─▒n─▒z arkada┼č gruplar─▒n─▒za, yurt d─▒┼č─▒ndan gelen konuklar─▒n─▒za, ─░stanbul’u özleyen dostlar─▒n─▒za yapaca─č─▒n─▒z en unutulmaz jest hiç ┼čüphesiz Özel VIP ┼×ehir Turu'dur.

Kaan Air'da hizmete sunulan 45 dakikal─▒k turistik Istanbul Helikopter Turlar─▒, her gün istenilen saatlerde ve sadece ki┼čiye özel düzenlenmektedir.

─░stanbul'un tarihi, kültürel ve do─čal güzelliklerini gökyüzünden izleyece─činiz 6 Yolcu kapasiteli AW 119 Ke model helikopter ile e┼čsiz bir ┼čehir turu sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.

45 dakika sürecek VIP turun güzergâh─▒ Haliç, Tarihi Yar─▒mada, Bo─čaz ve Kad─▒köy hatt─▒n─▒ kapsamaktad─▒r.

En özel günlerinizde sevdiklerinize unutulmaz bir arma─čan sunabilirsiniz. Do─čum günlerinizde, evlilik y─▒l dönümünüzde, Sevgililer Günü'nde, ─░stanbul manzaras─▒na kar┼č─▒ helikopterde evlenme teklif etmek istedi─činizde ─░stanbul'u sevdi─činizin ayaklar─▒ alt─▒na serebilir, birlikte hem romantik hem de hiç unutamayaca─č─▒n─▒z anlar geçirebilirsiniz.

45 dakika sürecek VIP ┼×ehir Turunun güzergâh bilgileri ┼ču ┼čekildedir:

> Karadeniz Giri┼činde görülebilecek yerler: Karadeniz, Rumeli Feneri, Anadolu Feneri, Poyraz, Anadolu Kava─č─▒

> Bo─čaziçi (Anadolu Yakas─▒)'nda görülebilecek yerler: Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Anadolu Hisar─▒, Hidiv Kasr─▒, Küçüksu Kasr─▒, Beylerbeyi Saray─▒, Kuleli Askeri Lisesi, Bo─čaz Köprüsü, Üsküdar, K─▒z Kulesi, Selimiye K─▒┼člas─▒, Haydarpa┼ča Liman─▒, Haydarpa┼ča Gar─▒, Kad─▒köy, Fenerbahçe ┼×.Saraço─člu Stadyumu, Kalam─▒┼č, Fenerbahçe Burnu

> Tarihi Yar─▒mada'da görülebilecek yerler: Süleymaniye Camii, Beyaz─▒t Kulesi, Kapal─▒ Çar┼č─▒, Hipodrom, Mavi Cami, Ayasofya, Topkap─▒ Saray─▒.

> Haliç'te görülecek yerler: Galata Köprüsü, Pantokrator Kilisesi, Valens Su Kemeri, Fener Patrikhanesi, Fatih Camii, Rahmi Koç Müzesi, Metal Kilise (St. Stephen of Bulgars), Eyüp Sultan, Piyer Loti Café, Feshane, Surlar, Kariye Müzesi, Miniatürk.

> Bo─čaziçi (Avrupa Yakas─▒)'nda görülebilecek yerler: Galata Kulesi, Dolmabahçe Saray─▒, ─░nönü Stad─▒, Taksim Meydan─▒, Ç─▒ra─čan Saray─▒, Bo─čaz Köprüsü, Ortaköy Meydan─▒ ve Camisi, Rumeli Hisar─▒, Bebek Koyu, Levent ve Maslak ─░┼č Merkezleri, Turk Telekom Arena Galatasaray Stad─▒.

Bank Card