Kaan Air

VIP ─░stanbul Turu (30 dk)

7.883,04 TL

─░stanbul g├Âklerinde unutulmaz bir jest onu bekliyor. ... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

JEST KULLANIMI

Kaan Air’da geçerli bir jest seçti─činizde jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna bir k─▒sa mesaj ula┼čacak ve jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, ister kendisi arayarak ister Kaan Air yetkilileri taraf─▒ndan çal─▒┼čma saatleri içinde aranarak jestini kullanmak üzere randevu alabilecektir.

Kaan Air jestleri, 120 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

 Bu tur sadece pazar günleri düzenlenmektedir. 

JEST HAKKINDA:

Bu jest için belirtilen fiyat 6 ki┼či için geçerlidir. 6 ki┼čiye kadar ki┼či say─▒s─▒ de─či┼čti─činde fiyat de─či┼čmemektedir.

Hafta sonu ┼čehir turlar─▒n─▒n aksine, diledi─činiz her gün ─░stanbul Helikopter Turu ile ─░stanbul semalar─▒nda ke┼čfe ç─▒kabilirsiniz. Son anda kat─▒lamad─▒─č─▒n─▒z arkada┼č gruplar─▒n─▒za, yurt d─▒┼č─▒ndan gelen konuklar─▒n─▒za, ─░stanbul’u özleyen dostlar─▒n─▒za yapaca─č─▒n─▒z en unutulmaz jest hiç ┼čüphesiz Özel VIP ┼×ehir Turu'dur. KAAN Air'da hizmete sunulan 30 dakikal─▒k turistik Istanbul Helikopter Turlar─▒, her gün istenilen saatlerde ve sadece ki┼čiye özel düzenlenmektedir.

─░stanbul'un tarihi, kültürel ve do─čal güzelliklerini gökyüzünden izleyece─činiz 6 Yolcu kapasiteli AW 119 Ke model helikopter ile e┼čsiz bir ┼čehir turu sizi ve sevdiklerinizi bekliyor. 30 dakika sürecek VIP turun güzergâh─▒ Haliç, Tarihi Yar─▒mada, Bo─čaz ve Kad─▒köy hatt─▒n─▒ kapsamaktad─▒r.

En özel günlerinizde sevdiklerinize unutulmaz bir arma─čan sunabilirsiniz. Do─čum günlerinizde, evlilik y─▒l dönümünüzde, Sevgililer Günü'nde, ─░stanbul manzaras─▒na kar┼č─▒ helikopterde evlenme teklif etmek istedi─činizde ─░stanbul'u sevdi─činizin ayaklar─▒ alt─▒na serebilir, birlikte hem romantik hem de hiç unutamayaca─č─▒n─▒z anlar geçirebilirsiniz.

30 dakika sürecek VIP ┼×ehir Turunun güzergâh bilgileri ┼ču ┼čekildedir:

> Bo─čaziçi (Anadolu Yakas─▒)'nda görülebilecek yerler: Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Anadolu Hisar─▒, Hidiv Kasr─▒, Küçüksu Kasr─▒, Beylerbeyi Saray─▒, Kuleli Askeri Lisesi, Bo─čaz Köprüsü, Üsküdar, K─▒z Kulesi, Selimiye K─▒┼člas─▒, Haydarpa┼ča Liman─▒, Haydarpa┼ča Gar─▒, Fenerbahçe ┼×.Saraço─člu Stadyumu

> Tarihi Yar─▒mada'da görülebilecek yerler: Süleymaniye Camii, Beyaz─▒t Kulesi, Kapal─▒ Çar┼č─▒, Hipodrom, Mavi Cami, Ayasofya, Topkap─▒ Saray─▒.

> Haliç'te görülecek yerler: Galata Köprüsü, Pantokrator Kilisesi, Valens Su Kemeri, Fener Patrikhanesi, Fatih Camii, Metal Kilise (St. Stephen of Bulgars), Eyüp Sultan, Piyer Loti Café, Feshane, Surlar, Kariye Müzesi, Miniatürk, Rahmi Koç Müzesi, Eski Galata Köprüsü

> Bo─čaziçi (Avrupa Yakas─▒)'nda görülebilecek yerler: Galata Kulesi, Dolmabahçe Saray─▒, ─░nönü Stad─▒, Taksim Meydan─▒, Ç─▒ra─čan Saray─▒, Bo─čaz Köprüsü, Ortaköy Meydan─▒ ve Camisi, Rumeli Hisar─▒, Bebek Koyu, Levent ve Maslak ─░┼č Merkezleri, Turk Telekom Arena Galatasaray Stad─▒.

Bank Card