Vialand Vialand

Vialand

─░stanbul, Ey├╝p
Vialand
JESTLER
GENEL B─░LG─░
LOKASYON

JEST KULLANIMI

Vialand’de geçerli bir jest seçti─činizde jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna Jest Kodu içeren bir k─▒sa mesaj ula┼čacak. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, Vialand’a gitti─činde gi┼če görevlisine jest kodunu gösterip Vialand’in e─členceli dünyas─▒n─▒ ke┼čfe ç─▒kabilecektir.

Vialand Jest Kodlar─▒ tek kullan─▒ml─▒k olup tek seferde yap─▒lan birden fazla jest, yine tek seferde kullan─▒mlar içindir.

Vialand’de geçerli jest kodlar─▒ 30.11.2017 tarihine dek kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybedecektir.

Vialand Çal─▒┼čma Saatleri: https://goo.gl/MWehVD

Aç─▒k Olacak Üniteler ; King Kong ,Saray Sal─▒nca─č─▒, Fatih’in Rüyas─▒, Nefes Kesen, Adalet Kulesi, Atl─▒ Kar─▒nca,Angry Brds, Minik Ka┼čifler, Küçük Madenciler, Kahraman ─░tfaiyeciler, Gelin Oynayal─▒m, Cesur Sürücüler, Mini Kule, Uçan Çocuklar, Ne┼čeli Çiftlik, Çarp─▒┼čan Arabalar, Sihirli Oda, Minik Pedallar, Kanguru

Not: Kas─▒m ay─▒ itibariyle; Haftan─▒n her Sal─▒ günü Tema park─▒ 1 gün süreyle kapal─▒ kalacakt─▒r.

VIALAND HAKKINDA

Dünyada ve Türkiye’de bir Tema Park’─▒, AVM ve gösteri merkeziyle birle┼čtiren ilk al─▒┼čveri┼č, e─člence ve ya┼čam kompleksi olan VIALAND, 650 milyon dolar de─čerindeki yat─▒r─▒m bedeliyle 26 May─▒s 2013’te ziyaretçilerine kap─▒lar─▒n─▒ açt─▒.

Gürsoy Grup bünyesinde faaliyet gösteren ve 600.000m2 bir alana yay─▒lm─▒┼č olan VIALAND, aç─▒k ve kapal─▒ al─▒┼čveri┼č caddeleri içerisindeki geni┼č marka yelpazesiyle her ya┼č ve zevk grubuna uygun alternatifler sunuyor. VIALAND Tema Park’─▒n giri┼činde tüm görkemiyle yükselen VIALAND ┼×ato’su ziyaretçilerine masal dünyas─▒n─▒n kap─▒lar─▒n─▒ aralarken, gösteri merkezi ise konser alan─▒, geni┼č ye┼čil alan─▒, göleti ve büyük ölçekli kitlelere hitap edecek daha birçok aktivite alan─▒n─▒ içinde bar─▒nd─▒r─▒yor. Farkl─▒ mimarisi ile dikkat çeken, içinden tramvay geçen VIALAND Al─▒┼čveri┼č Caddeleri ise 200’ün üzerinde ma─čazas─▒, yeme-içme noktalar─▒ ve aktivite alanlar─▒yla aç─▒k havada al─▒┼čveri┼č zevki ve e─členceyi bir arada sunuyor.

Bünyesinde bulundurdu─ču AVM ve Tema Park bütünle┼čik konseptiyle dünyada bir ilki gerçekle┼čtiren Türkiye'nin entegre perakende dünyas─▒ VIALAND, 2015 y─▒l─▒nda 24 milyonu a┼čk─▒n ziyaretçiyi a─č─▒rlad─▒. Her y─▒l yapt─▒─č─▒ yeni yat─▒r─▒mlar ile büyümeye devam eden Vialand, üst üste ald─▒─č─▒ uluslararas─▒ ödüllerle Türkiye’nin gururu olmaya devam ediyor. European Star Award 2016’da Avrupa’da 800 Tema Park aras─▒nda ikinci defa En ─░yi 10 Park aras─▒na girerek bu konudaki ba┼čar─▒s─▒n─▒ ortaya koyan Vialand, 2015 y─▒l─▒nda ICSC‘de "Avrupa'n─▒n En Özellikli Perakende Projesi" kategorisinde jüri özel ödülünün, Superbrands’de ise “Türkiye’nin En Genç Süper Markas─▒” ödülünün sahibi oldu. Vialand ayr─▒ca Atrax Ödülleri'nde “Türkiye’nin En ─░yi Tematik E─člence Merkezi” ve Sign of The City Awards’te "Türkiye'nin En ─░yi Sosyo-Kültürel Projesi” ödüllerine lay─▒k görüldü.

Vialand, bünyesinde Tema Park ve al─▒┼čveri┼č merkezini bulundurma özelli─čiyle dünyada ba┼čka benzeri olmayan bir örnek. 360 derece entegre perakendecilik anlay─▒┼č─▒yla Tema park, otel, al─▒┼čveri┼č merkezi ve gösteri merkezinden olu┼čan Vialand, 7’den 70’e tüm ya┼č gruplar─▒na uygun ailece e─člence imkân─▒ sunuyor. Türkiye’nin dünya standartlar─▒ndaki ilk ve tek tema park─▒ VIALAND Tema Park’─▒n yan─▒ ba┼č─▒nda olan VIALAND Al─▒┼čveri┼č Caddeleri, sadece al─▒┼čveri┼č de─čil bir ya┼čam merkezi olarak da öne ç─▒k─▒yor.

Çocuklarla gidilecek etkinlikler neler, çocuklarla hafta sonu ne yap─▒l─▒r diye dü┼čünen sevdiklerinize Vialand jesti yaparak onlar─▒ e─člence ile birle┼čtirebilirsiniz.

Adres: Ye┼čilp─▒nar Mahallesi, ┼×ehit Metin Kaya Sk. No:11, 34065 Eyüp/─░stanbul
Tel: 0 850 210 85 63