Toyzz Shop

Bronz Jest Çeki - Mağazalar'da Geçerli

100 TL

Onu en çok neyin mutlu edeceğini ondan iyi kimse bilemez. ... devamını oku

1
Aynı anda sadece 1 hediye çeki alabilirsiniz.

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

• Toyzz Shop mağazalarında Jest Çeki jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşmaktadır. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda yer alan jest kodunu alışveriş yaptığı Toyzz Shop mağazasında kasa görevlisine okutarak jestinizden faydalanabilecektir. 

• Toyzz Shop mağazalarında geçerli bir Oyuncak Jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa ulaşmaktadır. Jest yaptığınız kişi çalışma saatleri içinde arandığında jest kodunu ve adres bilgilerini belirtecek; jestiniz, en kısa zamanda belirttiği adrese kargoyla gönderilecektir. 

• Toyzz Shop Jest Çeki toplam tutarının tek seferde kullanılma zorunluluğu bulunmamaktadır. Örneğin; 100 TL tutarındaki jest çeki, toplamı 100 TL olacak şekilde birden fazla alışverişte kullanılabilir. 

Toyzz Shop Jest çeki tutarınızdan kalan bakiyeyi kullanabilmek için kasa yetkilisinin size vereceği fişi saklamanız gerekir.

• Toyzz Shop mağazalarında geçerli jest çekleri 31.12.2020 tarihine kadar kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir..

• Toyzz Shop Jest çekleri, Türkiye'deki tüm Toyzz Shop ve Penzz Shop mağazalarında geçerlidir.

• Jest Çekleri iptal edilemez, iadesi yoktur.

JEST HAKKINDA:

Jest Çeki, sevdiklerinize hangi jesti yapacağınıza karar veremediğinizde seçimi onlara bırakmanızı sağlayan bir Jestiniyap ayrıcalığıdır. Jestiniyap Bronz Toyzz Shop Jest Çeki ile Toyzz Shop’un renkli dünyasında 100 TL değerinde alışveriş yapabilir.