The Marmara Spa Taksim

Altın Masajı (50 dk.)

536,89 TL

Kraliçelere yakışır bir masaj keyfi onu bekliyor. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

The Marmara Spa Taksim jesti yaptığınızda jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister The Marmara Spa Taksim tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecek.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

The Marmara Spa Taksim jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Tatlı badem yağı, palmiye yağı ve 24 ayar altın parçacıklarının eşsiz birleşiminden oluşan masaj yağı, cildi serbest radikallerden koruyarak inanılmaz bir ışıltı ve gençlik verir. Negatif enerjiyi uzaklaştırır, bloke olmuş enerji noktalarını açarak vücutta enerji akışını düzenler. Vücutta oksijen üretimini arttırarak hücre yenilenmesi ve hücre fonksiyonlarında dengeleyici etki sağlar. Altın Terapisi en etkili ve doğal anti-aging yöntemlerinden biridir.

Altın parçacıkları özel bir serum ve masaj ile cildinize nüfuz ediyor. Hücre fonksiyonlarında dengeleyici etkiler sağlayan 22 ayar altın parçacıkları, hücre yenilemesini tetikleyip, hücrelerin ömrünü uzatır. Bu nedenle Altın Masajı en etkili ve doğal anti-aging yöntemlerinden biri olarak bilinir.

14. yy’da Çin hükümdarlarının eşleri tarafından tercih edilmeye başlanmış Altın Masajı bugün de özellikle Hollywood yıldızları tarafından tercih edilen masajlar arasında. Cilde fark edilir gençleşme sağladığı bilinen bu özel masaj, vücudun mutluluk hormonu salgılamasına da yardımcı oluyor. Altın Masajında cilt yenilenirken cildin elastikiyet kaybı da giderilmiş olur.

Sevdiklerinize masaj hediye ederek onlara özel olduklarını hissettirebilir, jestinizle onları anında mutlu edebilirsiniz.

Bank Card