Mühle

Tıraş Seti, Boz Porsuk, Gillette® Mach3®, Tutacak Yeri Porselen

2600 TL 2253 TL

Tıraş Seti, Boz Porsuk, Gillette® Mach3®, Tutacak Yeri Porselen jesti! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna SMS ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda belirtilen bağlantıya tıkladığında mesajınızı ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirttiği adrese ulaştırılmak üzere en kısa zamanda kargoya teslim edilecek.

Detaylar: 

• Online alışverişlerde geçerli midir?
Bu jest, online alışverişlerde geçerli değildir. Sadece kargo ile gönderim yapılmaktadır.  

• Geçerlilik süresi ne kadar?
Bu jest, satın alındığı tarihten itibaren 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

• Kargo ne zaman ulaşır?
Adres bilgileri girildikten sonra hemen işleme alınır ve ürün 4 iş günü içinde kargoya teslim edilir.

JEST HAKKINDA:

Klasik tıraşın ilk örneklerindeki gibi, CLASSIC serilerinden olan SOPHIST ürünleri çok eskiyi hatırlatıyor olsa bile bundan daha çağdaş olamazlardı.Yuvarlak şekilleri ve sade tasarımlarıyla, kullanımı da görünümü de keyif vericidir ve üretimde kullanılan harika malzemelerden dolayı, bir ömür boyunca bozulmadan, özellikle güzel kalacaktır. Bufalo boynuzu, Afrika kara ağacı, porselen, parlatılmış birinci sınıf reçine: Bu serideki malzemeler, kelimenin tam anlamıyla sofistikedir. El yapımı modellerin her biri bir doz fazla Saxon sabrı ile üretilmiştir; öyle ki fırça uçları ve krom kaplama parçalarından, fırça tabanındaki incelikle işlenen MÜHLE mührüne kadar.
Tıraş fırçası boyutu: L Düğüm çapı: 23 mm, büyük boy tıraş fırça başlığıyla Ölçüler: Boyutlar: 120 mm x 155 mm Ağırlık: 530 g

Bank Card