GreenSpa The Sofa Hotel

Selülit Bakımı (40 dk.)

400 TL

Onu selülit kabusundan uyandırmaya ne dersiniz? ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

GreenSpa The Sofa Hotel jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister GreenSpa The Sofa Hotel tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecek.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

GreenSpa The Sofa Hotel jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

 

JEST HAKKINDA:

Selülit Bakımı; vücut şeklini korumak ve görünümü iyileştirmek, yağ kümeleri ve selülit ile ilgili problemleri hedefleyerek çözmek için geliştirilmiş komple bir bakım programıdır. Uygulama yapılan bölgelerde vücut konturlarının düzeltilmesi, ödemlerin erken çözülmesi, cildin dolaşımını düzenleyip oksijen iletimini arttırarak cildin görünümünde düzelme ve dirilik sağlanmaktadır.

Selülit nedir ve nasıl oluşur? Selülit, bağ dokusu iltihabı olarak tanımlanabilir. Selülite sebep olan yağ dokusunun bağ dokusuna baskı uygulaması sonucu vücutta oluşan buruşuk görünüme selülit denilmektedir. Selülit neden oluşur sorusunun pek çok cevabı bulunabilir. Selülitlerin oluşumu; yetersiz ve düzensiz beslenme, yetersiz su tüketimi, hormonal değişimler, profesyonel olmayan diyetler, yetersiz hareket gibi pek çok etkene bağlı olabilir.

Selülit her ne kadar iltihap olarak geçse de vücutta tıbbi bir soruna neden olmamaktadır, ancak birçok kişinin aynaya baktığında kendisinden memnun olmamasına sebep olduğu için ortadan kaldırılması gereken sorunlardan biri olarak kabul edilmektedir. Selülitten kurtulmak için pek çok yöntem sunulmaktadır. Kozmetik ürünlerine ya da çeşitli egzersizlere ek olarak yapılacak selülit bakımı, selülit sorununu kısa sürede çözüme ulaştırma yolunda atılan önemli bir adımdır. Doğru tekniklerle düzenli yapılan selülit bakımı, mevcut selülitlerin ortadan kaldırılmasındaki etkisinin yanı sıra yeni bölgelerde selülit oluşumunu önleyici etkilere de sahiptir.

Selülit bakımı, kan akışını hızlandırarak, yağ dokusunu yumuşatacak bu da yeni selülit oluşumunu önlemede önemli bir etkiye sahip olacaktır. 

Bank Card