CHI, The Spa | Shangri-la Bosphorus

Thai Masajı (90 dk)

650 TL

Dinlendiren jestler arasında sıralanıyor. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

CHI Spa Shangri-la Bosphorus İstanbul’da geçerli bir jest seçtiğinizde jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, CHI Spa Shangri-la Bosphorus'u arayıp ya da CHI Spa Shangri-la Bosphorus tarafından arandığında jest kodunu belirterek jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

CHI Spa Shangri-la Bosphorus jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdide geçerliliğini kaybetmektedir. 

 Spa hizmeti alan müşteriler, Buhar Odası, Sauna, Türk Hamamı ve dinlenme alanlarından da yararlanabilir.

 

JEST HAKKINDA:

Tayland usulü döşeme üzerinde yapılan bu kuru masaj yumuşak esneme ve basınç noktaları tekniklerinin kullanımı ile kan dolaşımını iyileştirmeyi hedefler ve esnekliği artırır.

Taylandlılar insan vücudunda 300’den fazla enerji kanalının olduğuna dair bir görüşü savunmaktadır. İnsanların vücudunda zamanla, enerji kanallarında bükülmeler veya düğümlenmeler yaşanabildiğini, bu bükülme ve düğümlerin de ağrı ve acıya yol açtığına inanmaktadırlar.

Bedenin harekete geçirilmesini, vücuttaki pozitif enerji akışını sağlamayı temel alan Thai geleneksel tıbbının kullandığı bir sağaltım yöntemidir. Hastalıkların vücuttaki enerji noktalarının tıkanmasından ileri geldiğine inanan Doğu kültürlerinde tedavi amaçlı kullanılan masajlardan biridir. Doğru tekniklerle ve uzmanlar tarafından uygulandığında ağrıları ortadan kaldırıcı etkileri bulunmaktadır. Thai Masajı düzenli uygulandığında kasların işlevsellik, bedenin ise esneklik kazanmasını sağlar.

Masaj hediye edilir mi? Sevdiklerinize Jestiniyap'tan masaj hediye ederek onları anında mutlu edebilirsiniz. 

Bank Card