Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia

Thai Masajı (60 dk.)

410 TL

Egzotik bir yolculuğa çıkmasını sağlayın. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Palestra Spa yetkilileri tarafından aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Taylandlılar insan vücudunda 300’den fazla enerji kanalının olduğuna dair bir görüşü savunmaktadır. İnsanların vücudunda zamanla, enerji kanallarında bükülmeler veya düğümlenmeler yaşanabildiğini, bu bükülme ve düğümlerin de ağrı ve acıya yol açtığına inanmaktadırlar.

Bedenin harekete geçirilmesini, vücuttaki pozitif enerji akışını sağlamayı temel alan thai geleneksel tıbbının kullandığı bir sağaltım yöntemidir. Hastalıkların vücuttaki enerji noktalarının tıkanmasından ileri geldiğine inanan Doğu kültürlerinde tedavi amaçlı kullanılan masajlardan biridir. Doğru tekniklerle ve uzmanlar tarafından uygulandığında ağrıları ortadan kaldırıcı etkileri bulunmaktadır. Düzenli yaptırıldığında kasların işlevsellik, bedenin ise esneklik kazanmasını sağlar.

Geleneksel Tayland (Thai, Tai veya Tay) Masajında diğer masajların aksine hareketsiz bir şekilde uzanılmaz. Masaj yapanın da masaj yaptıranın da hareketli olduğu bu masaj türünde rahatlamaktan çok iyileştirme özelliği bulunmaktadır.

Kuşaklar boyu süregelen egzotik, benzersiz ve muhteşem bir pasif yoga olarak da bilinen geleneksel Tayland Masajı’nda, gerilimi azaltmak için enerji noktalarına basınç yapılır. Canlılık ve esnekliği artırmak için de esnetme teknikleri uygulanır.

Eklem esnekliğini ve hareketliliğini artırmak amacıyla enerji noktaları üzerine baskı uygulanarak yapılan bir masaj türüdür.

Bank Card