GreenSpa Taç Spor

Thai Masajı (90 dk.)

540 TL

Tayland’a doğru egzotik bir yolculuğa çıksın. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

GreenSpa Taç Spor jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister GreenSpa Taç Spor tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecek.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

GreenSpa Taç Spor jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

 

JEST HAKKINDA:

Taylandlılar insan vücudunda 300’den fazla enerji kanalının olduğuna dair bir görüşü savunmaktadır. İnsanların vücudunda zamanla, enerji kanallarında bükülmeler veya düğümlenmeler yaşanabildiğini, bu bükülme ve düğümlerin de ağrı ve acıya yol açtığına inanmaktadırlar.

Bedenin harekete geçirilmesini, vücuttaki pozitif enerji akışını sağlamayı temel alan Thai geleneksel tıbbının kullandığı bir sağaltım yöntemidir. Hastalıkların vücuttaki enerji noktalarının tıkanmasından ileri geldiğine inanan Doğu kültürlerinde tedavi amaçlı kullanılan masajlardan biridir. Doğru tekniklerle ve uzmanlar tarafından uygulandığında ağrıları ortadan kaldırıcı etkileri bulunmaktadır. Thai Masajı düzenli uygulandığında kasların işlevsellik, bedenin ise esneklik kazanmasını sağlar.

Tayland (Thai, Tai veya Tay) Masajında diğer masajların aksine hareketsiz bir şekilde uzanılmaz. Masaj yapanın da masaj yaptıranın da hareketli olduğu bu masaj türünde rahatlamaktan çok iyileştirme özelliği bulunmaktadır.

Kuşaklar boyu süregelen egzotik, benzersiz ve muhteşem bir pasif yoga olarak da bilinen Thai Masajında, gerilimi azaltmak için enerji noktalarına basınç yapılır. Canlılık ve esnekliği artırmak için de esnetme teknikleri uygulanır.

Eklem esnekliğini ve hareketliliğini artırmak amacıyla enerji noktaları üzerine baskı uygulanarak yapılan bir masaj türüdür.

Bank Card