GreenSpa Taç Spor

Sultanı Yegah (2 Kişi – 90 dk.)

880 TL

Çift masajları aşkı tazeler. ... devamını oku

1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

GreenSpa Taç Spor jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister GreenSpa Taç Spor tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecek.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

GreenSpa Taç Spor jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

 

JEST HAKKINDA:

Sultanı Yegah, 90 dakika süren bir keyif vadediyor. Kese & Köpük ile başlayan Sultanı Yegah, Aromaterapi Masajı ile devam etmektedir.

Çift masajları beden, zihin ve ruhla beraber aşkı da besler. Çift masajlarını sevdiğiniz çiftlere, düğün hediyesi olarak yeni evlenen çiftlere ya da evlilik yıl dönümü hediyesi olarak yıllarını beraber geçiren çiftlere jest yapabileceğiniz gibi sizinle beraber katılabilmesi için yakın arkadaşlarınıza ve sevgilinize de jest olarak sunabilirsiniz. 

Çift masajı jestleri; anne ve babanız için en güzel evlilik yıl dönümü hediyesi olabileceği gibi evlilik yıl dönümünde eşini mutlu edecek hediyeye karar veremeyenler için de mutluluk garantili bir jest olacaktır. Favori çiftlerinize yapacağınız en güzel jestlerden biri olan çift masajları sevgilinize ve eşinize de rahatlıkla jest yapıp birlikte yararlanabileceğiniz harika bir alternatif.

Bank Card