Sunset Grill & Bar

Sunset Karides Tempura

89 TL

Karides sevenleri büyüleyecek bir lezzet. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Sunset Grill&Bar jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşmaktadır. Jest yaptığınız kişi, SMS'te belirtilen QR Kodu’nu ya da jest kodunu restoran görevlilerine ileterek jestini kullanabilecektir. 

Randevu alınması gerekli mi?

Rezervasyon ile hizmet verilmektedir. (0212) 287 03 57 numaralı telefon aranarak rezervasyon alınabilir. Rezervasyon iptalleri 24 saat öncesinden bildirilmelidir. 

Geçerlilik süresi ne kadar?

Sunset Grill&Bar jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

JEST HAKKINDA:

İstanbul’un en özel restoranlarından biri olan Sunset Grill&Bar’da keyifli bir yemeğe jestinizle eşlik etmek istemez misiniz? Sevdiklerinizin yanında olamasanız da varlığınızı jestinizle hissettirin.

Sunset Grill & Bar’ın Brasserie menüsünden karides sevenleri büyüleyen bir lezzet. Kökeni Portekiz mutfağına dayanan ancak Japon mutfağıyla tanınmış bir kızartma olan tempura, diğer kızartma türlerinin aksine hafif olmasından dolayı kızartma sevenler için oldukça çekici bir jest olma özelliği taşıyor.

Sunset Karides Tempura; Asya ormanlarında shii ağacından elde edilen, diğer mantar türlerine göre daha keskin ve fark edilebilir tadıyla bilinen hatta kelime anlamı bile “lezzetli, hoş kokulu” olan shiitake mantarının (şitaki mantarı) yanı sıra acılı krema sos ve akdeniz yeşillikleri ile servis ediliyor.

Bank Card