Sunset Grill & Bar  Sunset Grill & Bar

Sunset Grill & Bar

İstanbul, Ulus
Sunset Grill & Bar
JESTLER
GENEL BİLGİ
LOKASYON

JEST KULLANIMI

Sunset Grill&Bar jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşmaktadır. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda yer alan QR Kodu’nu restoran görevlileri aracılığıyla okutarak jestinizden faydalanabilecektir.

Sunset Grill&Bar, rezervasyon ile hizmet vermektedir. (0212) 287 03 57 numaralı telefon aranarak rezervasyon alınabilir. 

Sunset Grill&Bar jestleri 45 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

SUNSET GRILL & BAR HAKKINDA

İstanbul’un en özel restoranlarından biri olan Sunset Grill&Bar’da keyifli bir yemeğe jestinizle eşlik etmek istemez misiniz? Sevdiklerinizin yanında olamasanız da varlığınızı jestinizle hissettirin.

1994 senesinde Ulus Parkı’nda açılan Sunset Grill & Bar, İstanbul’un lider “Fine Dining” restoranlarından biridir. Ulus Parkı’nın içinde yer alan Sunset Grill & Bar, Avrupa ve Asya’yı birleştiren İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarasına sahiptir.

Menüsünde Kaliforniya Mutfağı, Türk Mutfağı, Akdeniz Mutfağı ve Japon Mutfağından en leziz örnekleri sunan ödüllü restoran SUNSET GRILL & BAR, sürekli gelişen mutfağına Sushi Bar'ı ekleyen ilk Türk restorandır. Sunset Grill & Bar; stilini “New Japanese Cuisine” olarak tanımlayan dünyaca ünlü şef Hiroki Takemura, yaratıcı mutfak direktörü Chef Fabrice Canelle başta olmak üzere özenli ve sorumluluk sahibi ekibi ile müşterilerine en unutulmaz deneyimleri yaşatmaktadır.

1999'dan bu yana Chaine des Rotisseurs üyesi olan Sunset Grill & Bar birçok uluslararası ve yerel ödülün de sahibidir. Sunset Grill & Bar 2002 ve 2009 yıllarında Zagat Survey tarafından yayınlanan “Best Restaurants in Istanbul” içinde yer almaktadır. Ayrıca Sunset Grill & Bar 1999 yılında, gastronomi dünyasının “Oscar”larını veren kuruluş olarak kabul edilen James Beard Vakfı tarafından ülkemizi temsil etmek üzere New York’a davet edilen ilk Türk restoranıdır.

Sunset öğle yemeği için Pazartesi-Cumartesi günleri arasında 12:00 – 15:00 arası ve akşam yemeği için her gün akşam 19:00’dan gece yarısına kadar hizmet vermektedir.

Sunset Grill & Bar
Adres: Kuruçeşme Yol Sok. No:2, Ulus Park, Ulus / Beşiktaş/İstanbul
Tel : 0 (212) 287 03 57- 58