Happy-Nes

Sumpan Popcorn Kulaklık

201 TL

Kulaklıklar Happy-Nes ile artık daha renkli, daha canlı! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Jest Kullanımı

Happy-Nes'te gçerli bir jest sçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacaktır. Jest yaptığınız kişinin, kendisine ulaşan mesajda belirtilen çalışma saatleri içinde yine mesajda belirtilen iletişim bilgilerinden Happy-Nes mağazasını arayarak jest kodunu ve adresini bildirmesi gerekmektedir. Happy-Nes'in renkli ve eğlenceli teknolojik aksesuarlarından kendisi için sçtiğiniz jest, en kısa zamanda belirttiği adrese kargo ile gönderilecektir.

Happy-Nes'te geçerli, onlara özel sçtiğiniz jestlerinden 45 gün içinde faydalanabilirler.

Hijyenik faktörler nedeniyle risk taşıyan ürünlerin (kulaklık vs. gibi) iade ve değişimleri orijinal ambalajları açıldığı takdirde gerçekleştirilememektedir.

JEST HAKKINDA:

Happy-Nes tasarımları Orijinal Urbanears Sumpan marka kulaklıklar kullanılarak uretilmiştir.Mikrofon ve control talk ozelliği CableLoop ve Hook construction özelliği, ergonomik tasarımı sayesinde kulağınıza mükemmel bir şekilde oturur.Değiştirilebilir kulak pedleri ile kulağınız için en uygun boyu belirleyebilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Ürünü darbelerden korur, ömrünü uzatır.
Çantada cepte kabloların dolaşmasını önler.
Hayatı renklendirir ve sadece sevdiklerinizin özel tasarım bir şarj kablosu olur.

Önemli Not:

Kulaklık uçları görsellerden farklı renklerde olabilir.

Uyumluluk

Tüm Akıllı telefonlar ile (Iphone, Samsung, Blackberry, HTC, Sony, LG, Motorola, etc), tabletler ve PC ler ile uyumludur.

Bank Card