Ets Tur Ets Tur

Ets Tur

Ets Tur
JESTLER
GENEL BİLGİ
LOKASYON

JEST KULLANIMI

Etstur’da geçerli bir jest seçtiğinizde jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşmakta ve jest yaptığınız kişi, jestiniz ile ilgili olarak bilgilendirilmektedir. Jest yaptığınız kişi, Etstur yetkilileri tarafından aranarak seyahatini planlayabilecek, planladığı tarihte jestinizden yararlanabilecektir.

Etstur jestleri 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 30 gün içinde seyahat planı yapılıp biletin bu süre içinde teslim alınması gerekmektedir.

Jestiniz bir Jest Çeki ise, jest yaptığınız kişi Etstur yetkilileri tarafından aranarak adresi talep edilecek, adresine jestiniz tutarında bir Hediye Kart gönderilecektir. 

ETSTUR HAKKINDA

1991’de kurulup kısa zamanda Türkiye'nin önde gelen seyahat ve turizm kuruluşu olmayı başaran Etstur, kurulduğu günden bugüne dek ilklerin öncüsü olmaya devam etmiştir. Milyonlarca kişinin seyahat açılış sayfası haline gelen Etstur, şimdi Jestiniyap ayrıcalığı ile jest olmaya hazır.

Sevdikleriniz dünyayı sizinle keşfetsin! Yeni rotalarda, farklı kültürler, yeni yerler, yeni lezzetler keşfetme fırsatı sunan bu özel deneyimle sevdikleriniz unutulmaz anlar yaşarken, siz de onların kalbini fethedeceksiniz.

Mezuniyet hediyesi ya da düğün hediyesi olabileceği gibi sevgilinize de tatilinizi planlama fırsatı sunabilecek bu değerli jestte, yurt içi ve yurt dışı turlar, gemi turları, yılbaşı turları ya da görülebilecek egzotik yerlerden biri ile sevdiklerine unutulmaz bir tatil keyfi yaşatabilirsiniz.