Que Que

Que

Que
JESTLER
GENEL B─░LG─░
┼×UBELER

JEST KULLANIMI

Que'da geçerli bir jest yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna Jest Kodu içeren bir k─▒sa mesaj ula┼čacak ve jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, jestiniz ile ilgili bilgilendirilecektir. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, Que'nun Türkiye'deki diledi─či ma─čazas─▒na giderek kendisine gönderilen Jest Kodunu yetkililere gösterip jestinden faydalanabilmektedir.

Que Jest Çekleri; Türkiye'deki tüm Que, Divarese ve Network ma─čazalar─▒nda geçerlidir.

Jest Çekleri iptal edilemez, iadesi yoktur.

Que Jest Çeklerinde toplam tutar─▒n tek seferde kullan─▒lma zorunlulu─ču bulunmamaktad─▒r. Örne─čin, 100 TL tutar─▒ndaki jest çeki, toplam─▒ 100 TL olacak ┼čekilde birden fazla al─▒┼čveri┼čte kullan─▒labilir.

Que jest çekleri 15.06.2018 tarihine kadar kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

QUE HAKKINDA

Tasar─▒m giyim ve aksesuarlar─▒ ile genç stile vurgu yapan Que markas─▒, kad─▒n ve erkekler için haz─▒rlad─▒─č─▒ özel koleksiyonlar─▒ ile ba┼č döndüren bir stile ilham oluyor.

Kad─▒nlar için; elbise, ceket, mont, bluz, pantolon, etek, tulum, kazak, ti┼čört, ┼čort, kaban, ayakkab─▒, çanta, ┼čal gibi ürünler tasarlayan ve sunan Que, erkek stilini de ihmal etmiyor. Erkek koleksiyonunda her zaman dikkat çeken bir stile öncülük eden Que koleksiyonlar─▒nda ti┼čört, gömlek, pantolon, ┼čort, mont, bileklik, kolye, çanta gibi pek çok ürün çe┼čidine yer veriliyor.

Que, dikkat çeken özgün bir stile sahip olan kad─▒nlar─▒ ve erkekleri mutlu edecek özel hediye seçeneklerinden biri olacak.