Que Que

Que

Que
JESTLER
GENEL BİLGİ
LOKASYON

JEST KULLANIMI

Que'da geçerli bir jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, jestiniz ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Jest yaptığınız kişi, Que'nin Türkiye'deki dilediği mağazasına giderek kendisine gönderilen Jest Kodunu yetkililere gösterip jestinden faydalanabilmektedir.

Que Jest Çekleri; Türkiye'deki tüm Que, Divarese ve Network mağazalarında geçerlidir.

Que dünyasına ait jest çekleri 15.06.2018 tarihine kadar kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

Jest Çekleri iptal edilemez, iadesi yoktur.

Que Jest Çeklerinde toplam tutarın tek seferde kullanılma zorunluluğu bulunmamaktadır. Örneğin, 100 TL tutarındaki jest çeki, toplamı 100 TL olacak şekilde birden fazla alışverişte kullanılabilir.

QUE HAKKINDA

Tasarım giyim ve aksesuarları ile genç stile vurgu yapan Que markası, kadın ve erkekler için hazırladığı özel koleksiyonları ile baş döndüren bir stile ilham oluyor.

Kadınlar için; elbise, ceket, mont, bluz, pantolon, etek, tulum, kazak, tişört, şort, kaban, ayakkabı, çanta, şal gibi ürünler tasarlayan ve sunan Que, erkek stilini de ihmal etmiyor. Erkek koleksiyonunda her zaman dikkat çeken bir stile öncülük eden Que koleksiyonlarında tişört, gömlek, pantolon, şort, mont, bileklik, kolye, çanta gibi pek çok ürün çeşidine yer veriliyor.

Que, dikkat çeken özgün bir stile sahip olan kadınları ve erkekleri mutlu edecek özel hediye seçeneklerinden biri olacak.