Network Network

Network

Network
JESTLER
GENEL BİLGİ
LOKASYON

JEST KULLANIMI

Network'de geçerli bir jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, jestiniz ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Jest yaptığınız kişi, Network'un Türkiye'deki dilediği mağazasına giderek kendisine gönderilen Jest Kodunu yetkililere gösterip jestinden faydalanabilmektedir.

Network Jest Çekleri; Türkiye'deki tüm Network, Que ve Divarese mağazalarında geçerlidir.

Network dünyasına ait jest çekleri 15.06.2018 tarihine kadar kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

Jest Çekleri iptal edilemez, iadesi yoktur.

Network Jest Çeklerinde toplam tutarın tek seferde kullanılma zorunluluğu bulunmamaktadır. Örneğin, 100 TL tutarındaki jest çeki, toplamı 100 TL olacak şekilde birden fazla alışverişte kullanılabilir.

NETWORK HAKKINDA

Boyner Holding Grup şirketlerinden AY Marka Mağazacılık A.Ş. çatısı altında Türkiye hazır-giyim sektörüne 1999 yılında katılan NetWork, 21. yüzyılın çok kültürlü yapısından beslenen, yeni açılımlarla kendini zenginleştiren, yaratıcı ve dinamik çizgisini her zaman devam ettiren NetWork, özenle hazırladığı kusursuz ve zamansız tasarımlar genç bir stilin izini sürüyor.

Kadın ve erkek koleksiyonları sunan NetWork, ilgi çekici koleksiyonlarını zenginleştirmeye devam ediyor. Kadınlar için; bluz, gömlek, elbise, ceket, yelek, tulum, pantolon, şort, tayt, mont, kaban, ayakkabı, bot, çizme, sandalet, çanta, kemer gibi ürünler sunan NetWork, erkekler için hazırladığı koleksiyonlarının ürün çeşitliliği ile de fark yaratıyor. Erkekler için; gömlek, ceket, yelek, pantolon, çanta, cüzdan, kemer, ayakkabı gibi ürünler sunan NetWork, çizgisi net bir stile rehberlik ediyor.