Divarese Divarese

Divarese

Divarese
JESTLER
GENEL B─░LG─░
┼×UBELER

JEST KULLANIMI

Divarese jesti yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna Jest Kodu içeren bir k─▒sa mesaj ula┼čacak ve jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, jestiniz ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, Divarese'nin Türkiye'deki diledi─či ma─čazas─▒na giderek kendisine gönderilen Jest Kodunu yetkililere gösterip jestinden faydalanabilmektedir.

Divarese Jest Çekleri; Türkiye'deki tüm Divarese, Que ve Network ma─čazalar─▒nda geçerlidir.

Jest Çekleri iptal edilemez, iadesi yoktur.

Divarese Jest Çeklerinde toplam tutar─▒n tek seferde kullan─▒lma zorunlulu─ču bulunmamaktad─▒r. Örne─čin, 100 TL tutar─▒ndaki jest çeki, toplam─▒ 100 TL olacak ┼čekilde birden fazla al─▒┼čveri┼čte kullan─▒labilir.

Divarese dünyas─▒na ait jest çekleri 15.06.2018 tarihine kadar kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

D─░VARESE HAKKINDA

1870 y─▒l─▒nda, ─░talya'n─▒n Varese ┼čehrinde, ayakkab─▒ üreticisi Santino Troli ve o─člu Luigi taraf─▒ndan kurulan Divarese markas─▒, ayakkab─▒ sektöründe birçok ilke imza atm─▒┼č ve ithal ayakkab─▒ dikim makinesi ile ayakkab─▒ üretim anlay─▒┼č─▒n─▒ tamamen de─či┼čtirip seri üretimin temellerini atm─▒┼čt─▒r.

Kaliteden ödün vermeden, modern ve dinamik tasar─▒mlar─▒yla sektöre yön veren marka, trendleri ─░talyan stilinde yorumlayarak ayakkab─▒ çanta ikilisinin bir aksesuardan çok daha fazlas─▒ oldu─čunun alt─▒n─▒ çiziyor.

Kad─▒nlar ve erkekler için ayakkab─▒ ve çanta koleksiyonu sunan Divarese, pek çok farkl─▒ tarzda ürün çe┼čidi ile sektöre öncülük etmektedir.

Günlük ayakkab─▒, bot, loafer, sneaker, terlik gibi erkek ayakkab─▒lar─▒n─▒n yan─▒ s─▒ra yine erkekler için çanta, cüzdan, kemer, çorap ve kartl─▒k modelleri de sunmaktad─▒r. Kad─▒nlar için sundu─ču özel koleksiyonlarla her zaman konu┼čulan Divarese; klasik ayakkab─▒, sandalet, sneaker, çizme, bot, loafer, espadril, babet ve terlik gibi ayakkab─▒ modellerinin yan─▒ s─▒ra çanta, clutch, cüzdan, kemer, bileklik, ┼čemsiye gibi aksesuarlar da sunmaktad─▒r.

Ayakkab─▒ ve çanta her zaman en etkileyici hediyeler aras─▒ndad─▒r. Sevdiklerinize Divarese jest çekleri hediye ederek onlara unutamayacaklar─▒ etkileyici bir hediye verebilirsiniz.