Divarese Divarese

Divarese

Divarese
JESTLER
GENEL BİLGİ
LOKASYON

JEST KULLANIMI

Divarese'de geçerli bir jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, jestiniz ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Jest yaptığınız kişi, Divarese'nin Türkiye'deki dilediği mağazasına giderek kendisine gönderilen Jest Kodunu yetkililere gösterip jestinden faydalanabilmektedir.

Divarese Jest Çekleri; Türkiye'deki tüm Divarese, Que ve Network mağazalarında geçerlidir.

Divarese dünyasına ait jest çekleri 15.06.2018 tarihine kadar kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

Jest Çekleri iptal edilemez, iadesi yoktur.

Divarese Jest Çeklerinde toplam tutarın tek seferde kullanılma zorunluluğu bulunmamaktadır. Örneğin, 100 TL tutarındaki jest çeki, toplamı 100 TL olacak şekilde birden fazla alışverişte kullanılabilir.

DİVARESE HAKKINDA

1870 yılında, İtalya'nın Varese şehrinde, ayakkabı üreticisi Santino Troli ve oğlu Luigi tarafından kurulan Divarese markası, ayakkabı sektöründe birçok ilke imza atmış ve ithal ayakkabı dikim makinesi ile ayakkabı üretim anlayışını tamamen değiştirip seri üretimin temellerini atmıştır.

Kaliteden ödün vermeden, modern ve dinamik tasarımlarıyla sektöre yön veren marka, trendleri İtalyan stilinde yorumlayarak ayakkabı çanta ikilisinin bir aksesuardan çok daha fazlası olduğunun altını çiziyor.

Kadınlar ve erkekler için ayakkabı ve çanta koleksiyonu sunan Divarese, pek çok farklı tarzda ürün çeşidi ile sektöre öncülük etmektedir.

Günlük ayakkabı, bot, loafer, sneaker, terlik gibi erkek ayakkabılarının yanı sıra yine erkekler için çanta, cüzdan, kemer, çorap ve kartlık modelleri de sunmaktadır. Kadınlar için sunduğu özel koleksiyonlarla her zaman konuşulan Divarese; klasik ayakkabı, sandalet, sneaker, çizme, bot, loafer, espadril, babet ve terlik gibi ayakkabı modellerinin yanı sıra çanta, clutch, cüzdan, kemer, bileklik, şemsiye gibi aksesuarlar da sunmaktadır.

Ayakkabı ve çanta her zaman en etkileyici hediyeler arasındadır. Sevdiklerinize Divarese jest çekleri hediye ederek onlara unutamayacakları etkileyici bir hediye verebilirsiniz.