Ki─č─▒l─▒ Ki─č─▒l─▒

Ki─č─▒l─▒

Ki─č─▒l─▒
JESTLER
GENEL B─░LG─░
┼×UBELER

JEST KULLANIMI

Ki─č─▒l─▒ jesti yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna Jest Kodu içeren bir k─▒sa mesaj ula┼čacak ve jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, jestiniz ile ilgili bilgilendirilecektir. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, Ki─č─▒l─▒'n─▒n Türkiye'deki diledi─či ma─čazas─▒na giderek kendisine gönderilen Jest Kodunu yetkililere gösterip jestinden faydalanabilmektedir.

Ki─č─▒l─▒ Jest Çekleri; Türkiye'deki tüm Ki─č─▒l─▒ ve Abdullah Ki─č─▒l─▒ ma─čazalar─▒nda geçerlidir.

Jest Çekleri iptal edilemez, iadesi yoktur.

Jestiniyap Ki─č─▒l─▒ Jest Çekleri, tek kullan─▒ml─▒k olup çekin tamam─▒n─▒n tek seferde kullan─▒lmas─▒ gerekmektedir.

Ki─č─▒l─▒ dünyas─▒na ait jest çekleri 31.12.2017 tarihine kadar kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

K─░─×ILI HAKKINDA

Türkiye'nin erkek giyim markas─▒ Ki─č─▒l─▒ karizmatik ve stil sahibi erkeklerin tercih etti─či en önemli erkek giyim markalar─▒ndan biridir.

Ça─čda┼č, ak─▒lc─▒ ve ba┼čar─▒l─▒ çizgisini uzun süredir koruyan Ki─č─▒l─▒, sürekli yenilenen koleksiyonlar─▒ her tarza hitap edecek ürün çe┼čitlili─či ile erkeklerin vazgeçilmez markalar─▒ndan biri haline gelmi┼čtir. 

Trendleri kendi ça─čda┼č çizgisine uygun olarak yorumlayan Ki─č─▒l─▒, moda sektörünün öncü isimlerinden biridir. Her ya┼čtan modasevere hitap eden koleksiyonlar─▒nda gömlekler, tak─▒m elbiseler, kravatlar, ceketler kadar ti┼čörtler ve montlar da sunarak genç stilin de arad─▒─č─▒ markalardan biri olmay─▒ ba┼čarm─▒┼čt─▒r. 

Ki─č─▒l─▒ sadece gömlek, pantolon, ceket, tak─▒m elbise gibi giyim ürünleriyle de─čil ayakkab─▒, kravat, kemer, cüzdan, terlik, kol dü─čmesi, çanta, kartl─▒k, çorap, mendil, bileklik gibi aksesuarlara da koleksiyonlar─▒nda yer vermektedir. 

Klasik bir gömlek ya da denim bir gömlek, uzun kollu gömlek ya da büyük beden gömlek... Ki─č─▒l─▒'n─▒n koleksiyonunda her ürünün pek çok farkl─▒ alternatifi bulunur, bu da Ki─č─▒l─▒'y─▒ Ki─č─▒l─▒ yapan detaylar─▒n ba┼č─▒nda gelir.