Dreamflight Dreamflight

Dreamflight

İstanbul Bakırköy
Dreamflight
JESTLER
GENEL BİLGİ
LOKASYON

JEST KULLANIMI

DreamFlight’ta geçerli bir jest seçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacaktır. Jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan mesajda belirtilen çalışma saatleri içinde yine mesajda belirtilen iletişim bilgilerinden DreamFlight yetkililerini arayarak ya da DreamFlight yetkilisi tarafından arandığında Jest Kodunu bildirerek randevu alabilecektir.

Randevu alındıktan sonra iptal edilmek durumunda kalınırsa, en geç 24 saat öncesinde DreamFlight aranarak yeni randevu alınmalıdır; randevu tarihine 24 saatten az kaldığı durumlarda iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

DreamFlight’da geçerli jestler, 120 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybedecektir.

DREAMFLIGHT HAKKINDA

DreamFlight, 1999 yılından beri havacılığın çeşitli alanlarında çalışan ekip tarafından yaratılan ve 2011 yılından beri faaliyet gösteren bir markadır. Alanında yüksek deneyime sahip yönetim, eğitmen ve teknik kadrosu ile hizmet veren DreamFlight, başta pilotaj destek eğitimleri olmak üzere çeşitli uçaklara ait profesyonel, eğitim amaçlı ve ev kullanımına da yönelik simülatör sistemleri üretmektedir.

DreamFlight, Ataköy Galleria AVM içinde bulunan Boeing 737 NG simulatörü ile verdiği kaliteli hizmete devam etmektedir. DreamFlight’ın faaliyet alanı olan eğitim konusunda gerek hâlihazırda pilotaj eğitimlerini sürdüren pilot adayları gerekse eğitimlerini bitirip havayollarına girmek için simülatör sınavlarına hazırlanan pilotlar DreamFlight Simülatörlerinde çalışmalar yapmaktadırlar.

DreamFlight, sadece pilot adayları ve pilotlara değil havacılık tutkunu tüm misafirlerine aynı profesyonellikte hizmet verip onları bu güzel meslek ile tanıştırmayı ve havacılık sektörü hakkında en doğru bilgileri vermeyi kendine amaç edinmiştir.

Dünyada en çok satılan ve kullanılan yolcu uçağı olan Boeing 737 dünyanın herhangi bir yerinde her 30 saniyede bir iniş gerçekleştirmektedir. DreamFlight olarak yerli olanaklarla yapılan bu simülatör birebir ölçülerde ve boyutlarda sizlere uçuş deneyimi yaşatacaktır.

Adres: Galleria Alışveriş Merkezi Ataköy 1. Mahallesi, Sahilyolu, 34158 Bakırköy/İstanbul, Türkiye
Tel: 0 212 661 35 08