The Game The Game

The Game

İstanbul Şişli
The Game
JESTLER
GENEL BİLGİ
LOKASYON

JEST KULLANIMI

The Game’de geçerli bir jest seçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşmaktadır. Jest yaptığınız kişi, The Game’in {0(212) 337 30 80} numaralı telefonunu arayarak randevu almak durumundadır. Jest yaptığınız kişi, randevu saatine uygun şekilde The Game’in eğlence dünyasına giderek ödeme noktasında Jest Kodu'nu okutarak jestini kullanabilecektir.

The Game, rezervasyon ile hizmet vermektedir. Etkinlik rezervasyon iptalleri en geç 3 gün önce bildirilmek durumundadır.

The Game’de geçerli jestler 120 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

18 yaşın altındaki bireylerin ebeveynleri eşliğinde katılımı zorunludur, aksi takdirde giriş yapamayacaklardır.

Çalışma Saatleri: 10:00 – 02:00

THE GAME HAKKINDA

The Game For Big Kids, Point Hotel Barbaros bünyesinde bulunan ve 1500 m²‘lik alan üzerine kurulu bir dijital etkinlik ve eğlence merkezidir.

The Game dahilinde, bireysel ya da grup etkinlikleri, doğum günleri ve kurumsal tüm aktivitelerinizi gerçekleştirebilir, tamamen dijital olan bu dünyada eğlencenin sınırlarını zorlayabilirsiniz. Yetişkinlere hitap eden tarzı ve en popüler konsolları ile oyun dünyasının son teknolojilerini deneyimleyebilirsiniz.

“For Big Kids” söylemiyle yola çıkan etkinlik merkezinde, dünya standartlarındaki lezzet anlayışı ve her damak tadına hitap eden seçeneklerle, oyun oynamanın yanı sıra gerçek bir ziyafet çekebilirsiniz.

Point Hotel Barbaros The Game
Adres: Yıldız Posta Caddesi No:29 Şişli / İstanbul
Tel: 0(212) 337 30 80