Sephora Sephora

Sephora

Sephora
JESTLER
GENEL BİLGİ
LOKASYON

JEST KULLANIMI

Sephora mağazalarında geçerli bir jest seçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşmaktadır. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda yer alan QR kodunu alışveriş yaptığı Sephora mağazasında kasa görevlisine okutarak jestinizden faydalanabilecektir.

• Sephora Jest Çeki toplam tutarının tek seferde kullanılma zorunluluğu bulunmamaktadır. Örneğin, 150 TL tutarındaki Jest Çeki, toplamı 150 TL olacak şekilde birden fazla alışverişte kullanılabilir.

• Sephora'da geçerli jest çekleri 24.10.2017 tarihine kadar kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

• Sephora Jest Çekleri; Türkiye'deki tüm Sephora mağazalarında geçerlidir. 

• Jest Çekleri iptal edilemez, iadesi yoktur.

Jestinizi yaparken mesajınızı video ve not olarak ekleyebileceğinizi, böylece onu daha çok şaşırtıp mutlu edebileceğinizi biliyor musunuz?

SEPHORA HAKKINDA

Parfümden kozmetiğe, makyajdan cilt bakımına uzanan Sephora’nın güzellik dünyası, sevdiklerinizi mutlu etmek için Jestiniyap ayrıcalığı ile şimdi yanı başınızda.

17.000’i aşkın listeli ürünü sunduğu dünya genelinde yaklaşık 1.700 mağazası ile hizmet veren Sephora, kısa zamanda Türkiye’nin en çok sevilen kozmetik mağazalarının arasında yerini aldı. Dünyaca ünlü markalara, eşsiz kozmetik ürünlerine kolaylıkla keşfederek ulaşabileceğiniz Sephora mağazalarında geçerli bir jest, herkesin ihtiyacı olan mutluluğu vermeye hazır.

Dilediğiniz tutarda hediye çekini seçin, anında sevdiğinize gönderin.