Toyzz Shop Toyzz Shop

Toyzz Shop

Toyzz Shop
JESTLER
GENEL BİLGİ
LOKASYON

JEST KULLANIMI

Toyzz Shop mağazalarında Jest Çeki jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşmaktadır. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda yer alan jest kodunu alışveriş yaptığı Toyzz Shop mağazasında kasa görevlisine okutarak jestinizden faydalanabilecektir. 

Toyzz Shop mağazalarında geçerli bir Oyuncak Jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa ulaşmaktadır. Jest yaptığınız kişi çalışma saatleri içinde arandığında jest kodunu ve adres bilgilerini belirtecek; jestiniz, en kısa zamanda belirttiği adrese kargoyla gönderilecektir. 

Toyzz Shop Jest Çeki toplam tutarının tek seferde kullanılma zorunluluğu bulunmamaktadır. Örneğin; 100 TL tutarındaki jest çeki, toplamı 100 TL olacak şekilde birden fazla alışverişte kullanılabilir. 

Toyzz Shop mağazalarında geçerli jest çekleri 23.11.2017 tarihine kadar kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

Toyzz Shop Jest çekleri, Türkiye'deki tüm Toyzz Shop ve Penzz Shop mağazalarında geçerlidir.

Jest Çekleri iptal edilemez, iadesi yoktur.

TOYZZ SHOP HAKKINDA

Toyzz Shop'un yüzlerce oyuncak çeşidi ve geniş ürün seçenekleri sevdiklerinizi mutlu etmek için jest olmaya hazır. Dilediğiniz tutarda hediye çekini ya da oyuncak modellerinden dilediğinizi seçerek sevdiklerinize gönderin. Yaşınız kaç olursa olsun, eğlenmenin keyfini birlikte çıkarın. 

En güzel oyuncakların adresi Toyzz Shop, sevdiklerine oyuncak hediye etmek isteyenler için şimdi Jestiniyap'ta.