Spago Spago

Spago

İstanbul Nişantaşı
Spago
JESTLER
GENEL BİLGİ
LOKASYON

JEST KULLANIMI

İstanbul’un en özel restoranlarından biri olan Spago İstanbul’da keyifli bir yemeğe jestinizle eşlik etmek istemez misiniz? Sevdiklerinizin yanında olamasanız da varlığınızı jestinizle hissettirin.

Spago İstanbul’da geçerli bir jest seçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşmaktadır. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda yer alan QR Kodu’nu restoran görevlileri aracılığıyla okutarak jestinizden faydalanabilecektir.

Spago İstanbul’da geçerli jestlerin kullanım süresi 45 gündür. Bu süre içinde kullanılmayan jestler, geçerliliğini kaybetmektedir.

Spago İstanbul, 15:00 - 02:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

SPAGO İSTANBUL HAKKINDA

Üst üste 22 sene boyunca Oscar ödül törenlerinin resmi partilerini düzenleme başarısı gösteren, çiftlikten masaya akımının öncülerinden 2 Michelin yıldızlı, dünyaca ünlü şef Wolfgang Puck, Beverly Hills’in ikonik restoranı Spago ile Istanbul’da.

Wolfgang Puck’ın mevsimin en taze ürünlerini modern bir konseptle yorumlandığı Spago menüsü, Amerikan, Asya ve İtalyan mutfaklarından esinlenerek yarattığı eklektik lezzetleriyle misafirlerini gastronomik bir yolculuğa çıkarıyor. Yerel pazarlarda bulunan ürünlere göre her mevsim değişen menüde Wolfgang Puck’ın ünlü taş fırın pizzaları, mezeleri, el yapımı makarnaları, zengin antre seçeneklerinin yanı sıra farklı mutfaklardan esintiler taşıyan tatlar da yer alıyor.

Adres: The St. Regis İstanbul Mim Kemal Öke Cad. No: 35 Nişantaşı
Tel: 0 (212) 368 08 08