Bose Bose

Bose

İstanbul Etiler
Bose
JESTLER
GENEL BİLGİ
LOKASYON

JEST KULLANIMI

BOSE Nispetiye’de geçerli bir jest seçtiğinizde jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, ister kendisi arayarak ister mağaza yetkilileri tarafından çalışma saatleri içinde aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi alabilecektir.

Bose mağazasında geçerli jestler 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybedecektir. 

BOSE HAKKINDA

1968 yılında, 901® Direct/Reflecting® hoparlör sistemini piyasaya sunarak kendisini tanıtan Bose Corporation, hayattaki gerçek sesleri yeniden üretebilme konusunda getirdiği yeni standartlar ile dünya çapında kabul görmeye başlamıştır.

Teknolojik yenilikler listesini sürekli büyüten Bose, uzun süren çalışmalarının sonucunda Wave® radyo ve Acoustic Wave® müzik sistemlerimizde bulunan, akustik dalga kılavuzu teknolojisinin gelişimini sağlamıştır.

Acoustimass® hoparlör teknolojisinin piyasaya sunulması, hoparlör boyutları ve ses arasındaki ilişkiye dair geleneksel düşünceleri yeniden biçimlendirmiştir. Bose yıllar içinde avuç içi boyutundaki hoparlörler ve bu boyutlardaki hoparlörlerden çıkması olanaksız olarak düşünülen ses kalitesi üretmiştir.

Alanlar ve diğer geniş mekân uygulamaları için tasarlanan Auditioner® ses gösterimi teknolojisi, tarihi varsayımları ses sistemi tasarımından kaldırmaktadır. Bu teknoloji, inşaatçılara, mimarlara ve tesis yöneticilerine, hiçbir donanım daha yerleştirilmeden ve hatta bina daha proje aşamasındayken, bir Bose sisteminin binalarında nasıl bir ses üreteceğini tam olarak duyma olanağını vermektedir.

Bose Lifestyle® sistemlerinde bulunan tescilli Bileşik sistem tasarımı, bütün ev ses çözümleri için yeni standartlar getirmiştir. En iyi sesi üreten, müzik ve ev sinema sistemlerini kullanma şimdiye kadarki en kolay ürünler olmak üzere tasarlanmışlardır.

BOSE Nispetiye Mağazası Çalışma Saatleri: 09:00-19:00 

Adres: Nispetiye Mah. Aydın Sok. No:10 Levent  34340 ISTANBUL
Tel: 0 (212)  385 47 47