Balondokya

Standart Balon Turu (28-32 Ki┼čilik Sepetler)

900 TL

Sevdiklerinize bulutlara do─čru yolculuk jesti yap─▒n.... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

Balondokya jesti yapt─▒─č─▒n─▒zda jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna bir k─▒sa mesaj ula┼čacak ve jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či çal─▒┼čma saatleri içinde Balondokya’y─▒ aray─▒p jestini kullanmak üzere rezervasyon yapt─▒rabilecektir.

Uçu┼č tarihinden en az 3 gün önce rezervasyon yap─▒lmas─▒ gerekmekte.

Hava ┼čartlar─▒na ba─čl─▒ olarak uçu┼č tarihinde de─či┼čiklik oldu─ču takdirde bilgilendirme yap─▒lmaktad─▒r.

Rezervasyon iptalleri en geç 12 saat önce yap─▒lmak zorundad─▒r, aksi takdirde rezervasyon de─či┼čikli─či yap─▒lamad─▒─č─▒ için jest kullan─▒lm─▒┼č say─▒lacakt─▒r.

Balondokya jestleri tur operatörleri ve tur rehberleri taraf─▒ndan toplu, ticari kullan─▒ma uygun de─čildir.

Balondokya jestleri 90 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

JEST HAKKINDA:

Kapadokya'da Balon Turu, hava ┼čartlar─▒ uygun oldu─ču sürece haftada yedi gün, y─▒lda 365 gün olarak devam etmektedir. Gün do─čumundan 1 saat önce misafirler konaklad─▒klar─▒ yerden al─▒n─▒p, kahvalt─▒ alan─▒na götürülür. Yakla┼č─▒k olarak 20 dakika kahvalt─▒ alan─▒nda kald─▒ktan sonra, kalk─▒┼č için belirlenen uçu┼č alan─▒na gidilir. Balon Turu yakla┼č─▒k olarak 50-75 dakika sürmektedir. Balon havaland─▒─č─▒nda, pilot K─▒z─▒l Vadiden Göremeye, Kapadokya’n─▒n say─▒l─▒ güzelliklerini gösterecektir. Uçu┼č güzergahlar─▒, görülecek birçok güzellik sunmaktad─▒r. Süre sonunda, hava ┼čartlar─▒ uygunlu─čuna göre s─▒cak hava balonunun inece─či yer de─či┼čtirilmektedir. Balonlar─▒n ini┼či gerçekle┼čtikten sonra, ini┼č yap─▒lan alanda alkolsüz ┼čampanya ve kek ikram edilir. Misafirleri otellerine b─▒rakmadan önce, ini┼č yap─▒lan alanda pilot taraf─▒ndan tüm misafirlerie sertifika da─č─▒t─▒l─▒r.

Otelden Al─▒nmadan ─░tibaren Tam Kapasite Yolcu Sigortas─▒

Servisler ile Otelden Al─▒n─▒┼č/Otele B─▒rak─▒l─▒┼č

Kahvalt─▒ Hizmeti

Minimum 50/Maksimum 75 Dakika Uçu┼č Süresi

Uçu┼č Sonras─▒ Alkolsüz ┼×ampanya

Uçu┼č Sonras─▒ Sertifika

Bank Card