Balondokya

Standart Balon Turu (28-32 Kişilik Sepetler)

1500 TL

Sevdiklerinize bulutlara doğru yolculuk jesti yapın. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Balondokya jesti yaptığınızda jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi çalışma saatleri içinde Balondokya’yı arayıp jestini kullanmak üzere rezervasyon yaptırabilecektir.

Uçuş tarihinden en az 3 gün önce rezervasyon yapılması gerekmekte.

Hava şartlarına bağlı olarak uçuş tarihinde değişiklik olduğu takdirde bilgilendirme yapılmaktadır.

Rezervasyon iptalleri en geç 12 saat önce yapılmak zorundadır, aksi takdirde rezervasyon değişikliği yapılamadığı için jest kullanılmış sayılacaktır.

Balondokya jestleri tur operatörleri ve tur rehberleri tarafından toplu, ticari kullanıma uygun değildir.

Balondokya jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

JEST HAKKINDA:

Kapadokya'da Balon Turu, hava şartları uygun olduğu sürece haftada yedi gün, yılda 365 gün olarak devam etmektedir. Gün doğumundan 1 saat önce misafirler konakladıkları yerden alınıp, kahvaltı alanına götürülür. Yaklaşık olarak 20 dakika kahvaltı alanında kaldıktan sonra, kalkış için belirlenen uçuş alanına gidilir. Balon Turu yaklaşık olarak 50-75 dakika sürmektedir. Balon havalandığında, pilot Kızıl Vadiden Göremeye, Kapadokya’nın sayılı güzelliklerini gösterecektir. Uçuş güzergahları, görülecek birçok güzellik sunmaktadır. Süre sonunda, hava şartları uygunluğuna göre sıcak hava balonunun ineceği yer değiştirilmektedir. Balonların inişi gerçekleştikten sonra, iniş yapılan alanda alkolsüz şampanya ve kek ikram edilir. Misafirleri otellerine bırakmadan önce, iniş yapılan alanda pilot tarafından tüm misafirlerie sertifika dağıtılır.

Otelden Alınmadan İtibaren Tam Kapasite Yolcu Sigortası

Servisler ile Otelden Alınış/Otele Bırakılış

Kahvaltı Hizmeti

Minimum 50/Maksimum 75 Dakika Uçuş Süresi

Uçuş Sonrası Alkolsüz Şampanya

Uçuş Sonrası Sertifika

Bank Card