NeoTroy Games Kutu Oyunları

Spyfall

89.9 TL

Spyfall kutu oyunu jesti yapın, sevdiklerinizle keyifli vakit geçirin. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna SMS ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda belirtilen bağlantıya tıkladığında mesajınızı ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirttiği adrese ulaştırılmak üzere en kısa zamanda kargoya teslim edilecek.

Detaylar:

• Geçerlilik süresi ne kadar?
Bu jest, satın alındığı tarihten itibaren 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

• Kargo ne zaman ulaşır?
Adres bilgileri girildikten sonra hemen işleme alınır ve ürün 1 iş günü içinde kargoya teslim edilir.

JEST HAKKINDA:

Açıklama

Spyfall kutu oyunu herkese gerçek bir ajanlık tecrübesi yaşatacak!

Görev timi, önemli bir misyon için yeni bir bölgeye sevk edilmiştir ancak telsizlerine bir ajan sızmıştır. Görev timindeki oyuncular, aralarına sızmış olan ajanı bulmaya çalışırken; ajan olan oyuncu da görev timinin bulunduğu bölgeyi tespit etmeye çalışır. 

Spyfall kutu oyunu kısa rauntlardan oluşur. Tur başında herkese aynı konum görselinin bulunduğu bir kart paylaşılır. Ancak bir oyuncunun kartında görsel yoktur ve sadece ‘Ajan’ yazar. Ardından oyuncular birbirlerine, ajanı tespit etmeye yönelik, sorular sormaya başlarlar. Sorular: ‘Neden bu kadar tuhaf giyindin?’, ‘Maaşımızı ne zaman alacağız?’ veya aklınıza gelen herhangi bir şey olabilir. Ancak cevap verirken çok dikkatli olun! Çok açık olmanız ajanın işini oldukça kolaylaştırırken, çok üstü kapalı cevaplar vermeniz ise bütün şüpheleri üzerinize çekecektir.

Ajan ise bölgeyi bilmediği için konuşmaları dikkatlice dinleyerek arkadaşlarının nerede olduklarını bulmaya çalışır. Ne yazık ki kendisi çoğunlukla yapılan konuşmaları, esprileri anlayamayacak ancak anlamış gibi davranacak, anlamadığı şeylere gülecek.  Kendisine soru sorulduğunda ise umarız iyi kötü bir tahmini vardır ve aşırı uydurmalarla yakayı ele vermez...

​Orjinal 'Spyfall' oyununun lisanslı Türkçe versiyonudur. 

Özellikler:

2014 senesinin ‘En İnovatif Oyun’ ve ‘En İyi Parti Oyunu’ adayı
Yüksek sosyal etkileşim
Eğlenceli çizimler
Rol yapma
Yüksek tekrar oynanabilirlik

Kutu İçeriği:

240 Bölge Kartı

30 Plastik Poşet

3 Bölge Sayfası

1 Kural Kitapçığı

Kutu ölçüsü: 20x20x4 cm

Bank Card