Slife Spa & Wellness Crowne Plaza

Medikal Masaj (60 dk)

260 TL 182 TL

Medikal Masaj (60 dk) ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Slife Spa & Wellness | Crowne Plaza’da geçerli bir jest seçtiğinizde jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Slife Spa & Wellness | Crowne Plaza yetkilileri tarafından çalışma saatleri içinde aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Slife Spa & Wellness | Crowne Plaza’da geçerli, onlara özel seçtiğiniz jestlerinden 90 gün içinde faydalanabilirler. Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

 

JEST HAKKINDA:

Medikal Masajın pek çok faydası bulunmaktadır. Medikal Masajın faydaları arasında gerginliği azaltması, var olan ağrıları dindirmeye yardımcı olması, rahatlama ve dinginlik sağlaması sayılabilir.

Bütün gün oturarak çalışan, ağır kaldıran ya da düzensiz pozisyonlarda oturanlar zamanla çeşitli ağrılarla yüzleşmek zorunda kalabilir. Bu ağrıların tedavisinde Medikal Masajdan da yararlanılabilmektedir.

Medikal Masaj kan dolaşımını hızlandırır, kalbin düzgün ve düzenli atmasına yardımcı olur. Kan dolaşımının artırılmasına paralel olarak cildi yumuşatır, cildin elastikiyet kaybının ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Hasar görmüş organın eski haline dönmesi, masaj yapılan kişinin yaşam kalitesini artırmak amacıyla uygulanabilmektedir. 

Bank Card