Sıkça Sorulan Sorular

Jestiniyap Nedir ?

Jestiniyap, sevdiklerinizi mutlu etmenin en yeni ve en kolay yolu. 

Jestiniyap; sevdikleriniz için istediğiniz yerden, istediğiniz zaman jest yapmanızı sağlayan bir mobil uygulamadır. Yeme-içmeden moda-tasarıma, sağlıklı yaşamdan seyahat ve teknolojiye kadar pek çok alanda ilgi çekici jest seçenekleri sunan Jestiniyap, sevdikleriniz için seçtiğiniz jestleri size kolay ve hızlı ödeme sistemi ile sunarak onları mutlu edecek doğru hediyeyi en kısa zamanda seçmenizi ve sevdiklerinize anında ulaştırmanızı sağlıyor. 

Nasıl Jest yaparım ?

Uygulamada bulunan birbirinden farklı jestler arasından dilediğinizi seçtikten sonra jestinizi sepete atıyorsunuz. Jest yapacağınız kişinin telefon numarası ve adını yazarak jestinize video mesaj ya da not ekleyebilir, son olarak ödemeyi yaptıktan sonra artık jest yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz...

Jest yapacağım kişinin hangi bilgilerine ihtiyacım var?

JestiniYap uygulamasında JEST yapacağın kişinin telefonunu bilmen yeterli. Yaptığınız JEST sms ile karşı tarafa gönderiliyor ve JEST’i kullanmak için SMS ile telefona gelen kodun işletme yetkilisine gösterilmesi yeterli oluyor.

Jest yapılan kişi gönderilen jesti nasıl teslim alacak?

Jest yapılan kişiye ilk olarak SMS ile bilgilendirme yapılıyor. SMS içerisinde kendisine kim tarafından JEST yapıldığı, varsa gönderilen JEST notu ve video mesajı izlenebiliyor. Link içerisinde ayrıca JEST kodu bulunuyor. JEST yapılan kişi SMS'te bulunan kodu, marka/mekan yetkilisine göstermesi yeterli oluyor. 

Jest yaptığım kişide Jestiniyap uygulaması yüklü olmak zorunda mı?

Jest yapacağınız kişide uygulamanın yüklü olması gerekmiyor. Jest yapılan kişiye tarafımızdan sadece mesaj ile bilgilendirme yapılıyor. Jest yaptığınız kişi, mesajdaki JestiniYap linkinde bulunan kodu mekan yetkilisine göstererek Jestine ulaşıyor.

Jestlerin bir geçerlilik süresi var mı?

Uygulama içerisinde yer alan kimi jestlerde zaman sınırlaması olup, kimilerinde ise geniş bir kullanım zamanlaması olabilir. Her markanın genel özelliklerinde geçerlilik sürelerini kontrol etmelisiniz.

Kredi kartımı kaydetmek zorunda mıyım ?

Uygulamamızda jest yaparken kredi kartı bilgilerinizi kaydetmek zorunda değilsiniz. Gönderim yapacağınız zaman anlık olarak kredi kartı bilgilerinizi tuşlayabilirsiniz. Ancak unutmayın; jest yapmak bağımlılık yaratabilir, bu nedenle her defasında yorulmaktansa kaydetmek iyi bir çözüm olabilir:)

Aynı anda birkaç farklı Jest yapabilir miyim?

Sizi bu kadar bonkör görmek ne güzel :) Uygulama içerisinde yer alan aynı markaya ait jestlerden istediğiniz kadar seçebilirsiniz.

Kişisel bilgilerim ve kredi kartımı kaydettiğim zaman kart bilgilerim ne kadar güvende?

Kişisel bilgilerini asla 3'üncü bir firma ile paylaşmıyoruz. Kredi kartınıza ait bilgiler ise kullandığımız güvenlik sertifikalı bir altyapı ile korunmaktadır. 

Taksitli Jest yapabiliyor muyum?

Tabii ki. Sizin jest yapmanız için her kolaylığı sunmaya özen gösteriyoruz.  Uygulama içerisindeki bazı markaların taksitli jest seçeneği bulunmakta.

Her işlemde 3D security ile mi işlem yapacağım?

3D security ile işlem yapmak tamamen sizi düşündüğümüz için. Jest yapmanın en güvenilir yolu...

Yaptığım jest ile ilgili bir problemim olduğunda ne yapmalıyım?

Öncelikle panik yapmamalısınız :) Jest yaptığınız için biz de en az senin kadar heyecanlıyız. [email protected] mail adresimizden ve 0850 811 12 13 numaralı telefondan dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsin.

Jest yaptığım kişi jest mesajını görmeden silmiş ne yapacağım?

Uygulama içerisinde sol menüde bulunan “jestlerim” sekmesinde, gönderdiğiniz jestlere ait bilgiyi tekrar paylaşabilirsiniz.

JestiniYap bir fırsat uygulaması mıdır?

JestiniYap bir indirim ya da kampanya uygulaması değildir. Zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın tek tuşla jest yapmanıza olanak sunan mobil hediyeleşme uygulamasıdır. İlerleyen dönemde size özel sunacağımız Jestlerimiz mutlaka olacaktır (:

Kampanya duyuru e-posta’larını nasıl iptal ederim?

Her ne kadar sizi sıkmamak adına e-posta gönderirken dikkatli olmaya çalışsak da, e-posta listemizden çıkmak için size gönderdiğimiz herhangi bir mail içerisinde yer alan "Gönderim Listesinden Ayrıl" butonuna basabilir ya da uygulama içerisinde yer alan ayarlar sekmesinde iptal seçeğini işaretleyebilirsiniz. 

İyzco kimdir ve ne işe yarar?

BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşudur. 35.000'in üzerinde üye iş yeri ile ödemelerin güvenli bir şekilde hem alıcıya hemde satıcıya ulaşmasını sağlar.

Bank Card