The Marmara Spa Taksim

Sıcak Yağ Masajı (50 dk.)

457,71 TL

Sevdikleriniz için mevsim geçişlerini kolaylaştırın. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

The Marmara Spa Taksim jesti yaptığınızda jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister The Marmara Spa Taksim tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecek.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

The Marmara Spa Taksim jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Mevsim geçişlerinde beden daha fazla yorgun düşer. Vücudun dengesini korumak ve enerji akışını hızlandırmak için yapılacak masajlar, mevsim geçişlerini daha kolay atlatmakta etkilidir. Kış aylarının en çok önerilen masajı ise hiç şüphesiz sıcak yağ masajıdır.

Sıcak Yağ Masajı, vücudun enerji kanallarını açıp kan dolaşımını hızlandırır. Hem bedeni hem zihni dinlendiren sıcak yağ masajı, geleneksel bir sağaltıcı masaj tekniğidir. 

Sıcak Yağ Masajı, romatizma gibi her türlü eklem ve bağ iltihabı üzerinde etkilidir. Ayrıca cildi güzelleştirir ve sinir sistemini rahatlatır.

Bank Card