Güven G4 Spa & Güzellik

Sıcak Taş Terapisi (50 dk.)

190 TL

G4 Fitness Sıcak Taş Terapisi Jesti ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna SMS ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda belirtilen bağlantıya tıkladığında mesajınızı ve jestini görecek. G4 Fitness randevusu alarak jestini kullanabilecek. 

Detaylar: 

G4 Spa & Güzellik'in şubesi var mı?
Hayır. Güven G4 Spa & Güzellik, sadece Ankara merkezde hizmet vermektedir. 

Randevu gerekli mi?
Evet. Güven G4 Spa & Güzellik Fitness jestinin kullanılabilmesi için 0312 4573935 no’lu telefon aranarak randevu alınması gerekmektedir. 

Randevu iptal edilebilir mi?
Randevu iptal taleplerinin en geç 24 saat öncesinde Güven G4 Spa & Güzellik'e bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde randevu iptal edilemez. Jest kullanılmış sayılacaktır. 
 
Geçerlilik süresi ne kadar?
90 gün içinde randevu alınmadığı takdirde jest geçerliliğini kaybedecek, kullanılmış sayılacaktır. 

JEST HAKKINDA:

Bu masajda ısıyı uzun süre muhafaza etme özelliği olan volkanik taşlar kullanılır. Isıtılmış volkanik taşların masaj yoluyla vücut üzerinde gezdirilmesi ve belli noktalarda bırakılması ve ısının derinlere etki etmesi esasına dayalı bir masaj türüdür. Bu eşsiz terapi sayesinde bloke olmuş enerji ortadan kaldırılır, pozitif enerji ve uyum sağlanır, metabolizma ve toksin atılımı hızlanır, bağışıklık sistemi güçlenir ve ağrılar azaltılmış olur.

Volkanik taşlar ısıyı uzun süre muhafaza etme özelliğine sahiptir, bu nedenle pek çok kültürde şifa amaçlı kullanılmaktadır.

Sıcak Taş Masajı, sıcak volkanik taşların vücudun enerji merkezlerine yerleştirilmesi ile yapılır.  Taşların gücü ile Sıcak Taş Masajı, ruhu dengeler ve masaj yapılan kişiyi kusursuz bir şekilde rahatlatır.

Pürüzsüz volkanik taşlardan gelen derinlemesine ısı terapisini kullanan bu lüks masaj, kas dokularına yerleşen gerilimi azaltmak için saf temel yağları ve sıcaklığı birleştirmektedir. Taşların enerji merkezlerine yerleştirilmesi aynı zamanda kişinin biriktirdiği negatif enerjiden kurtulmasına da yardımcı olur ve kişi kendisini pozitif enerjinin etkisine bırakabilir.

Binlerce yıldır Uzak Doğu kültüründe yer edinmiş Sıcak Taş Masajı, ısıtılarak hazır hale getirilen siyah renkteki pürüzsüz ve yassı taşların sırt, boyun, bel, avuç içi, ayak parmak araları ve karın gibi vücudun belirli enerji noktalarına yerleştirilmesi ile uygulanır.

Sıcak Taş Masajında da diğer masajlarda olduğu gibi pek çok fayda saklıdır. Sıcak Taş Masajı; baş ağrısı, stres, uykusuzluk, yorgunluk, eklem ağrıları gibi pek çok sorunun giderilmesine destek olur. Metabolizmanın hızlandırılmasına, toksinlerin atılmasına, dolaşım sistemi tıkanıklıklarının giderilmesine de katkı sağlayan Sıcak Taş Masajı, regl ağrılarından kurtulmak için de tercih edilmektedir.

Bank Card