Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla

Sıcak Taş Masajı (75 dk.)

380 TL

Volkanik taşlar, sevdiklerinize rahatlamayı vadediyor. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna jest kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, ister kendisi arayarak ister Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

 

JEST HAKKINDA:

Bu masajda ısıyı uzun süre muhafaza etme özelliği olan volkanik taşlar kullanılır. Isıtılmış volkanik taşların masaj yoluyla vücut üzerinde gezdirilmesi ve belli noktalarda bırakılması ve ısının derinlere etki etmesi esasına dayalı bir masaj türüdür. Bu eşsiz terapi sayesinde bloke olmuş enerji ortadan kaldırılır, pozitif enerji ve uyum sağlanır, metabolizma ve toksin atılımı hızlanır, bağışıklık sistemi güçlenir ve ağrılar azaltılmış olur.

Volkanik taşlar ısıyı uzun süre muhafaza etme özelliğine sahiptir, bu nedenle pek çok kültürde şifa amaçlı kullanılmaktadır.

Sıcak Taş Masajı, sıcak volkanik taşların vücudun enerji merkezlerine yerleştirilmesi ile yapılır. Taşların gücü ile Sıcak Taş Masajı, ruhu dengeler ve masaj yapılan kişiyi kusursuz bir şekilde rahatlatır.

Pürüzsüz volkanik taşlardan gelen derinlemesine ısı terapisini kullanan bu lüks masaj, kas dokularına yerleşen gerilimi azaltmak için saf temel yağları ve sıcaklığı birleştirmektedir. Taşların enerji merkezlerine yerleştirilmesi aynı zamanda kişinin biriktirdiği negatif enerjiden kurtulmasına da yardımcı olur ve kişi kendisini pozitif enerjinin etkisine bırakabilir.

Binlerce yıldır Uzak Doğu kültüründe yer edinmiş Sıcak Taş Masajı, ısıtılarak hazır hale getirilen siyah renkteki pürüzsüz ve yassı taşların sırt, boyun, bel, avuç içi, ayak parmak araları ve karın gibi vücudun belirli enerji noktalarına yerleştirilmesi ile uygulanır.

Sıcak Taş Masajında da diğer masajlarda olduğu gibi pek çok fayda saklıdır. Sıcak Taş Masajı; baş ağrısı, stres, uykusuzluk, yorgunluk, eklem ağrıları gibi pek çok sorunun giderilmesine destek olur. Metabolizmanın hızlandırılmasına, toksinlerin atılmasına, dolaşım sistemi tıkanıklıklarının giderilmesine de katkı sağlayan Sıcak Taş Masajı, regl ağrılarından kurtulmak için de tercih edilmektedir.

Bank Card