Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia

Sıcak Taş Masajı (50 dk.)

385 TL

Onu volkanik taşların sıcacık bilgeliğine emanet edin. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Palestra Spa yetkilileri tarafından aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Volkanik taşlar ısıyı uzun süre muhafaza etme özelliğine sahiptir, bu nedenle pek çok kültürde şifa amaçlı kullanılmaktadır.

Sıcak Taş Masajı, sıcak volkanik taşların vücudun enerji merkezlerine yerleştirilmesi ile yapılır. Taşların gücü ile Sıcak Taş Masajı, ruhu dengeler ve masaj yapılan kişiyi kusursuz bir şekilde rahatlatır.

Stres giderici özelliği bulunan Sıcak Taş Masajı, çakra merkezlerine uygulanarak masaj yapılan kişiyi rahatlatırken, doğal iyileştirme güçlerini harekete geçirir.

Pürüzsüz volkanik taşlardan gelen derinlemesine ısı terapisini kullanan bu lüks masaj, kas dokularına yerleşen gerilimi azaltmak için saf temel yağları ve sıcaklığı birleştirmektedir. Taşların enerji merkezlerine yerleştirilmesi aynı zamanda kişinin biriktirdiği negatif enerjiden kurtulmasına da yardımcı olur.

Binlerce yıldır Uzak Doğu kültüründe yer edinmiş Sıcak Taş Masajı, ısıtılarak hazır hale getirilen siyah renkteki pürüzsüz ve yassı taşların sırt, boyun, bel, avuç içi, ayak parmak araları ve karın gibi vücudun belirli enerji noktalarına yerleştirilmesi ile uygulanır.

Sıcak Taş Masajında da diğer masajlarda olduğu gibi pek çok fayda saklıdır. Sıcak Taş Masajı; baş ağrısı, stres, uykusuzluk, yorgunluk, eklem ağrıları gibi pek çok sorunun giderilmesine destek olur. Metabolizmanın hızlandırılmasına, toksinlerin atılmasına, dolaşım sistemi tıkanıklıklarının giderilmesine de katkı sağlayan Sıcak Taş Masajı, regl ağrılarından kurtulmak için de tercih edilmektedir.

Bank Card