Slife Spa & Wellness Crowne Plaza

Shiatsu Masajı (60 dk.)

260 TL 182 TL

Shiatsu Masajı (60 dk.) ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Slife Spa & Wellness | Crowne Plaza’da geçerli bir jest seçtiğinizde jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Slife Spa & Wellness | Crowne Plaza yetkilileri tarafından çalışma saatleri içinde aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Slife Spa & Wellness | Crowne Plaza’da geçerli, onlara özel seçtiğiniz jestlerinden 90 gün içinde faydalanabilirler. Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

 

JEST HAKKINDA:

Uzak doğunun tıbbi şifa yöntemlerinden biri olan Shiatsu, vücuttaki yumuşak dokulara uygulanan, basınç teknikleri ile sinir sistemini düzenleyerek kas gerginliklerini azaltan ve esnetme germe hareketleriyle masaj yapılan kişinin kendisini zinde hissetmenizi sağlayan şifa terapisidir.

Japonca ‘parmak basıncı’ anlamına gelen Shiatsu (Şiatsu), el ile manipülasyon terapisidir.

Geleneksel Japon kültüründe tedavi amaçlı kullanılan Shiatsu, vücuttaki enerji noktalarına parmak baskısı uygulanarak yapılmaktadır.

Shiatsu, kas dokusunun esnekliğini artırır. Ağrıların giderilmesinde ya da azaltılmasında da olumlu etkileri bulunan Shiatsu, vücuttaki enerji dengesini sağlayarak bağışıklık sistemini güçlendirir. Stresle baş etmeye yardımcı olan Shiatsu; stresten kaynaklanan migren, uykusuzluk, iştahsızlık gibi sorunların giderilmesinde de olumlu etkileri olan bir masaj türüdür. 

Bank Card