GreenSpa Taç Spor

Shiatsu (60 dk.)

380 TL

Shiatsu; gevşetir, rahatlatır. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

GreenSpa Taç Spor jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister GreenSpa Taç Spor tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecek.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

GreenSpa Taç Spor jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

 

JEST HAKKINDA:

Shiatsu; gevşetir, rahatlatır üstelik ağrılarla ve stresle mücadeleye de yardımcıdır. Japonca ‘parmak basıncı’ anlamına gelen Shiatsu (Şiatsu), el ile manipülasyon terapisidir.

Geleneksel Japon kültüründe tedavi amaçlı kullanılan Shiatsu, vücuttaki enerji noktalarına parmak baskısı uygulanarak yapılmaktadır.

Shiatsu, kas dokusunun esnekliğini artırır. Ağrıların giderilmesinde ya da azaltılmasında da olumlu etkileri bulunan Shiatsu, vücuttaki enerji dengesini sağlayarak bağışıklık sistemini güçlendirir. Stresle baş etmeye yardımcı olan Shiatsu; stresten kaynaklanan migren, uykusuzluk, iştahsızlık gibi sorunların giderilmesinde de olumlu etkileri olan bir masaj türüdür. 

Bank Card