Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia

Shiatsu (50 dk.)

410 TL

Vücuttaki enerji noktalarına yapılır. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Palestra Spa yetkilileri tarafından aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Vücuttaki enerji noktalarına parmak baskısı ile yapılan masaj türüdür. Kas dokusunun esnekliğini arttırır.

Uzak doğunun tıbbi şifa yöntemlerinden biri olan Shiatsu, vücuttaki yumuşak dokulara uygulanan, basınç teknikleri ile sinir sistemini düzenleyerek kas gerginliklerini azaltan ve esnetme germe hareketleriyle masaj yapılan kişinin kendisini zinde hissetmenizi sağlayan şifa terapisidir.

Japonca ‘parmak basıncı’ anlamına gelen Shiatsu (Şiatsu), el ile manipülasyon terapisidir.

Shiatsu, kas dokusunun esnekliğini artırır. Ağrıların giderilmesinde ya da azaltılmasında da olumlu etkileri bulunan Shiatsu, vücuttaki enerji dengesini sağlayarak bağışıklık sistemini güçlendirir. Stresle baş etmeye yardımcı olan Shiatsu; stresten kaynaklanan migren, uykusuzluk, iştahsızlık gibi sorunların giderilmesinde de olumlu etkileri olan bir masaj türüdür. 

Bank Card