Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia

Çamur Terapisi İle Selülit Bakımı (50 dk.)

400 TL

Kim selüliti olsun ister ki? ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Palestra Spa yetkilileri tarafından aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

%100 doğal bakım ürünleri ile yapılan özel bakım masajıdır. Vücutta rahatlama etkisi yaratan bu özel selülit bakımı, selülitli bölgelerde gözle görülür etki sağlar.

Selülit, bağ dokusu iltihabı olarak tanımlanabilir. Yağ dokusunun bağ dokusuna baskı uygulaması sonucu vücutta oluşan buruşuk görünüme selülit denilmektedir. Selülit neden oluşur sorusunun pek çok cevabı bulunabilir. Selülitlerin oluşumu; yetersiz ve düzensiz beslenme, az su tüketimi, hormonal değişimler, profesyonel olmayan diyetler, yetersiz hareket gibi pek çok etkene bağlı olabilir.

Selülit her ne kadar iltihap olarak geçse de vücutta tıbbi bir soruna neden olmamaktadır, ancak birçok kişinin aynaya baktığında kendisinden memnun olmamasına sebep olduğu için ortadan kaldırılması gereken sorunlardan biri olarak kabul edilmektedir. Selülitten kurtulmak için pek çok yöntem sunulmaktadır. Kozmetik ürünlerine ya da çeşitli egzersizlere ek olarak yapılacak selülit masajı, selülit sorununu kısa sürede çözüme ulaştırma yolunda atılan önemli bir adımdır. Doğru tekniklerle düzenli yapılan selülit masajı, mevcut selülitlerin ortadan kaldırılmasındaki etkisinin yanı sıra yeni bölgelerde selülit oluşumunu önleyici etkilere de sahiptir.

Selülit masajı, kan akışını hızlandırarak, yağ dokusunu yumuşatacak bu da yeni selülit oluşumunu önlemede önemli bir etkiye sahip olacaktır.

Selülit sorununun çözümü bu masajda saklı. Sevdiklerinize yapacağınız masaj jestleri ile onları ne kadar önemsediğinizi gösterin.

Bank Card