Şükrü Dudu Barber's Club

Sakal

60 TL

Onu sakalla başlayan yenilenme hareketine davet edin. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

JEST HAKKINDA:

JEST KULLANIMI 

• Şükrü Dudu Barber’s Club’da geçerli bir jest seçtiğinizde jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, ister kendisi arayarak ister Şükrü Dudu Barber's Club yetkilileri tarafından çalışma saatleri içinde aranarak Jest Kodu'nu bildirerek jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

• Şükrü Dudu Barber's Club’da jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

• Şükrü Dudu Barber's Club randevu ile hizmet vermektedir. Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

JEST HAKKINDA

Erkekler için sakal karizmatik görünümü pekiştiren en önemli etken haline geldi. En karizmatik sakal modelleri çekici erkeklerin stilini tamamlayan unsurların başını çekiyor. Bu süreçte erkeklerin kafasında “Yüzüme hangi sakal modeli yakışır?”, “Yeni sakal modelleri nelerdir?” gibi pek çok soru oluştu. Sevdikleriniz sakal modelleri trendlerini takip ederek vakit kaybetmesin, sakallarını uzman ellere emanet etmesini bu jest ile sağlayın.

Ünlü erkeklerin ilk tercihi Şükrü Dudu Barber’s Club’ta yeni bir stil saklı. Ünlülerin sakal modellerini incelesin, kendisine en çok yakışacak modeli değerlendirsin ve kendini uzman ellere bıraksın. 

Bank Card