Şükrü Dudu Barber's Club

Saç Kesimi

200 TL

Karizmatik erkeklere karizmatik saç modeli yakışır. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

• Şükrü Dudu Barber’s Club’da geçerli bir jest seçtiğinizde jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, ister kendisi arayarak ister Şükrü Dudu Barber's Club yetkilileri tarafından çalışma saatleri içinde aranarak Jest Kodu'nu bildirerek jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

• Şükrü Dudu Barber's Club’da jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

• Şükrü Dudu Barber's Club randevu ile hizmet vermektedir. Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

• Şükrü Dudu Barber's Club Randevu Saatleri: 10:00 – 19:00

JEST HAKKINDA:

Erkekler için saç kesimi de kadınlar için saç kesimi kadar önemlidir. 2017’nin erkek saç modelleri arasından hangisi size en çok yakışacak, yüz tipinize uygun saç kesimi hangisidir, 2017 erkek saç modeli trendleri nelerdir? Erkek saç kesimi konusunda erkeklerin de kadınların da birçok sorusu var bu soruların cevaplarını arayarak zaman kaybetmek yerine saçlarını onun için en doğru saç modelini bilen uzman bir makasa emanet etmesini sağlayabilirsiniz.

Ünlü erkeklerin en çok tercih ettiği erkek berberi olan Şükrü Dudu Barber’s Club’ta hediye edeceğiniz Saç Kesimi jesti sevdiklerinize yepyeni bir görünüm kazandırırken saçlarını profesyonel ellere emanet etmenin güvenini de sağlayacak.

Bank Card