┼×├╝kr├╝ Dudu Barber's Club

Sa├ž Kesimi

200 TL

Karizmatik erkeklere karizmatik sa├ž modeli yak─▒┼č─▒r. ... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

• ┼×ükrü Dudu Barber’s Club’da geçerli bir jest seçti─činizde jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna bir k─▒sa mesaj ula┼čacak ve jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, ister kendisi arayarak ister ┼×ükrü Dudu Barber's Club yetkilileri taraf─▒ndan çal─▒┼čma saatleri içinde aranarak Jest Kodu'nu bildirerek jestinden nas─▒l yararlanmak istedi─čine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

• ┼×ükrü Dudu Barber's Club’da jestleri, 90 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir. 

• ┼×ükrü Dudu Barber's Club randevu ile hizmet vermektedir. Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundad─▒r; aksi takdirde jest kullan─▒lm─▒┼č say─▒lacak, jest kodu geçerlili─čini kaybedecektir.

• ┼×ükrü Dudu Barber's Club Randevu Saatleri: 10:00 – 19:00

JEST HAKKINDA:

Erkekler için saç kesimi de kad─▒nlar için saç kesimi kadar önemlidir. 2017’nin erkek saç modelleri aras─▒ndan hangisi size en çok yak─▒┼čacak, yüz tipinize uygun saç kesimi hangisidir, 2017 erkek saç modeli trendleri nelerdir? Erkek saç kesimi konusunda erkeklerin de kad─▒nlar─▒n da birçok sorusu var bu sorular─▒n cevaplar─▒n─▒ arayarak zaman kaybetmek yerine saçlar─▒n─▒ onun için en do─čru saç modelini bilen uzman bir makasa emanet etmesini sa─člayabilirsiniz.

Ünlü erkeklerin en çok tercih etti─či erkek berberi olan ┼×ükrü Dudu Barber’s Club’ta hediye edece─činiz Saç Kesimi jesti sevdiklerinize yepyeni bir görünüm kazand─▒r─▒rken saçlar─▒n─▒ profesyonel ellere emanet etmenin güvenini de sa─člayacak.

Bank Card