Şükrü Dudu Barber's Club

Saç Bakımı

100 TL

Karizmatik erkeklere sağlıkla parlayan saçlar yakışır. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

• Şükrü Dudu Barber’s Club’da geçerli bir jest seçtiğinizde jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, ister kendisi arayarak ister Şükrü Dudu Barber's Club yetkilileri tarafından çalışma saatleri içinde aranarak Jest Kodu'nu bildirerek jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

• Şükrü Dudu Barber's Club’da jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

• Şükrü Dudu Barber's Club randevu ile hizmet vermektedir. Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

• Şükrü Dudu Barber's Club Randevu Saatleri: 10:00 – 19:00

JEST HAKKINDA:

Bakımlı, parlak, hacimli, doğal saçlara sahip olmak her erkeğin hakkı. Erkeklerin saçları da kadınların saçları kadar özen ister. Belli zaman aralıklarında yapılan saç bakımı erkek saçının ihtiyacı olan bakımı sağlarken saçlara parlak, hacimli ve sağlıklı bir görünüm verecek.

Erkekler; maşa, düzleştirici gibi saçı yıpratan işlemlere kadınlar kadar ihtiyaç duymaz, bu nedenle saçlarında kırılma, kopma, yanma, yıpranma gibi sorunları da kadınlar kadar sık yaşamazlar. Ancak erkeklerin saçları da kadınlardan farklı olarak matlaşma, dökülme, kepek, kuruluk ya da yağlanma gibi sorunlarla karşı karşıya kalır. Daha sağlıklı, bakımlı, parlak ve hacimli saçlar için erkeklerin saçlarına bakım yaptırması gerekir.

'Erkekler saç bakımı yaptırmalı mı?' diye soranlara verilecek tek bir cevap var: Evet, erkekler de saç bakımı yaptırmalı. Erkek saç bakımı nasıl yapılıyor, erkek saç bakımında neler var, kısa saçlar da bakıma ihtiyaç duyar mı gibi çok fazla soruyla boğuşmasını engelleyin ve sevdiklerinizin saç bakımını uzman ellere bırakın.

Ünlü erkeklerin en çok tercih ettiği erkek berberi olan Şükrü Dudu Barber’s Club’ta hediye edeceğiniz Saç Bakımı jesti sevdiklerinize yepyeni bir görünüm kazandırırken saçlarını profesyonel ellere emanet etmenin güvenini de sağlayacak.

Bank Card