Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia

Romantik Çiftler Lokumu (90 dk.)

765 TL

Dinlendiren bir romantizm her çifti mutlu eder. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Palestra Spa yetkilileri tarafından aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Çiftler için özel olarak hazırlanmış çift kişilik couple süit odalarda uygulanan 50 dakika sürecek özel Palestra Signature Masajından sonra çiçek ve mango banyosu içeren 40 dakikalık jakuzi keyfi jest yapacağınız şanslı çiftleri bekliyor. Şampanya ya da arzuya göre alkolsüz içecek ikramının yanı sıra taze meyvelerle hazırlanmış gösterişli bir meyve tabağı da romantik çiftleri bekleyen ve onları mest edecek sürprizler arasında.

Çift masajları beden, zihin ve ruhla beraber aşkı da besler. Çift masajlarını sevdiğiniz çiftlere, düğün hediyesi olarak yeni evlenen çiftlere ya da evlilik yıl dönümü hediyesi olarak yıllarını beraber geçiren çiftlere jest yapabileceğiniz gibi sizinle beraber katılabilmesi için yakın arkadaşlarınıza ve sevgilinize de jest olarak sunabilirsiniz.

Çift masajı jestleri; anne ve babanız için en güzel evlilik yıl dönümü hediyesi olabileceği gibi evlilik yıl dönümünde eşini mutlu edecek hediyeye karar veremeyenler için de mutluluk garantili bir jest olacaktır.

Favori çiftlerinize yapacağınız en güzel jestlerden biri olan çift masajları sevgilinize ve eşinize de rahatlıkla jest yapıp birlikte yararlanabileceğiniz harika bir alternatif.

Bank Card