Bi'kutu Mutluluk

Renk Kutusu Hediye Seti

79.9 TL

Küçük Mutluluklarla Jestiniyap! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna SMS ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda belirtilen bağlantıya tıkladığında mesajınızı ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirttiği adrese ulaştırılmak üzere en kısa zamanda kargoya teslim edilecek.

Detaylar:

• Geçerlilik süresi ne kadar?
Bu jest, satın alındığı tarihten itibaren 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

• Kargo ne zaman ulaşır?
Adres bilgileri girildikten sonra hemen işleme alınır ve ürün 2 iş günü içinde kargoya teslim edilir.

JEST HAKKINDA:

1. pembesiyle, yeşiliyle, mavisiyle, siyahıyla, tüm renkleriyle sevmek lazım hayatı:) yaşamı iyisiyle kötüsüyle sahiplen ve “hayatı tüm renkleriyle yaşa”   motto kartı ile tüm güzellikleri kucakla :) güzel renkler hayatını sarsın!

2. bugün kaç bardak su içtin? su içmek cildimizi    güzelleştirir, rengimizi canlandırır :) su içmeyi        keyifli hale getirsin diye “rengarenk pipetli bardak”  her yerde yardımcın olacaktır :) hem pipetle su içmek daha   eğlenceli ve hızlı :)

3. çiçek açan bir ağaç gibi sen de aksesuarlarınla   kendini renklendir! küçük bulutların arasından        parlayan bir güneş gibi ışılda :) “rengarenk  boncuk bileklik” sana çok yakışacak :)

4. dışarı çıkarken renkleri de al yanına! piknik mevsimi yaklaşıyor! koccamaan ve çok şirin “hayata renk kat” çanta ile tüm  eşyaların yanında :) 

5. biliyoruz sen de kitapları çok seviyorsun, kitap ayraçlarını neden  kişiselleştirmeyesin :) “boyanabilir kitap ayraçları” ile çok tatlı bir mini hobi edineceksin :)

6. baharda yeteneklerini ortaya çıkar, biraz da rahatla diye cep boy  “renkli yaşa”  boya kalemleri hep çantanda olsun :) boya kalemlerin hazır olduğuna göre hadi kitap ayraçlarını boyamaya başlayalım!          

7. bu ayki partner markamız loreal harika bir seri ile seninle buluşuyor! loreal colorista saçlarının rengini bir günlüğüne değiştirmek isteyenler için evde kolayca uygulanan sprey saç boyasını deneme fırsatı sunuyor. saçına zarar vermez ve şampuanla hemen akar gider :)

Bank Card