Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla

Refleksoloji (40 dk.)

290 TL

Sağlık, ayaktan başlar. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna jest kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, ister kendisi arayarak ister Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

 

JEST HAKKINDA:

Sağlık, ayaktan başlar. Olası rahatsızlıklara karşı sevdiklerinizi savunmasız bırakmayın. 

Refleksoloji, kişinin kendisini fiziksel ve ruhsal olarak iyi hissetmesini sağlayan bir tür denge masajıdır. “Ayaklar vücudumuzun aynasıdır.” prensibinden yola çıkılarak belirginleşen ve uzak doğu geleneksel tıbbının vazgeçilmez bir öğesini oluşturan bu masajda ayak tabanında belirli noktalara baskı uygulanmaktadır. Ayakta her bir nokta vücutta belli organ ve dokuları temsil etmektedir. Kişinin ayağında belli noktalara verdiği tepkilere göre sorunlar tespit edilip onarılmaya çalışılır.

Kökeni M.Ö. 5 bin yıllarına dayanan refleksoloji masajının temeli vücuttaki enerji tıkanıklıklarının rahatsızlıklara neden olması ve vücuda ulaşacak tüm yolların ayaktan geçmesine dayanır. Refleksoloji masajının ardından tıkanıklığa sebep olan enerji serbest kalır, dağılır ve bedendeki enerji akışı sağlanmış olur. Refleksoloji, vücudu stresten ve toksinlerden arındırır, rahatlatır ve dinlendirir. Aynı zamanda dolaşım sistemini güçlendirme özelliği de bulunan refleksoloji masajının uykusuzluk gibi kronik görünen birçok rahatsızlığı giderme yönünde güçlü etkileri de bulunmaktadır. Refleksoloji; migren, astım ve boşaltım sistemi rahatsızlıkları gibi pek çok rahatsızlığa karşı güçlü bir savunmadır.

Herkes özel olduğunu hissetmek ister. Sevdiklerinize masaj hediye ederek onlara ne kadar özel olduklarını bir kez daha hatırlatabilirsiniz. Masaj jestlerinin zamanı yok, her dönem herkesin ihtiyacı olan rahatlığı ve dengeyi sağlayabilecek masaj jestleri ile sevdiklerinizi dinlendirmek sizin elinizde.

Bank Card