The Marmara Spa Taksim

Refleksoloji (30 dk.)

328,14 TL

Tazelenme ayaklardan başlar. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

The Marmara Spa Taksim jesti yaptığınızda jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister The Marmara Spa Taksim tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecek.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

The Marmara Spa Taksim jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Refleksoloji, bir tür denge masajıdır ve kişinin kendisini fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak iyi hissetmesini sağlar. Ayakta belli noktalara kişinin verdiği tepkiler göre sorunlar tespit edilip onarılmaya çalışılır.

Refleksoloji, kişinin kendisini fiziksel ve ruhsal olarak iyi hissetmesini sağlayan bir tür denge masajıdır. Ayaklar vücudumuzun aynasıdır prensibinden yola çıkılarak belirginleşen ve uzak doğu geleneksel tıbbının vazgeçilmez bir parçasını oluşturan bu masajda ayak tabanında belirli noktalara baskı uygulanmaktadır. Ayakta her bir nokta vücutta belli organ ve dokuları temsil eder. Kişinin ayağında belli noktalara verdiği tepkilere göre sorunlar tespit edilip onarılmaya çalışılır.

Kökeni M.Ö. 5 bin yıllarına dayanan refleksoloji masajının temeli vücuttaki enerji tıkanıklıklarının rahatsızlıklara neden olması ve vücuda ulaşacak tüm yolların ayaktan geçmesine dayanır. Refleksoloji masajının ardından tıkanıklığa sebep olan enerji serbest kalır ve bedendeki enerji akışı sağlanmış olur. Refleksoloji, vücudu stresten ve toksinlerden arındırır, rahatlatır ve dinlendirir. Aynı zamanda dolaşım sistemini güçlendirme özelliği de bulunan refleksoloji masajının uykusuzluk gibi kronik görünen birçok rahatsızlığı giderme yönünde güçlü etkileri bulunmaktadır. Refleksoloji; migren, astım ve boşaltım sistemi rahatsızlıkları gibi pek çok rahatsızlığa karşı güçlü bir savunmadır.

Herkes özel olduğunu hissetmek ister. Sevdiklerinize masaj jestleri yaparak onlara ne kadar özel olduklarını bir kez daha hatırlatabilirsiniz. Masaj jestlerinin zamanı yok, her dönem herkesin ihtiyacı olan rahatlığı ve dengeyi sağlayabilecek masaj jestleri ile sevdiklerinizi dinlendirmek sizin elinizde.

Bank Card