Ramsey Ramsey

Ramsey

Ramsey
JESTLER
GENEL B─░LG─░
┼×UBELER

JEST KULLANIMI

Ramsey jesti yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna Jest Kodu içeren bir k─▒sa mesaj ula┼čacak ve jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, jestiniz ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, Ramsey'in Türkiye'deki diledi─či ma─čazas─▒na giderek kendisine gönderilen Jest Kodunu yetkililere gösterip jestinden faydalanabilecektir.

Ramsey Jest Çekleri; Türkiye'deki tüm Ramsey ma─čazalar─▒nda geçerlidir.

Jest Çekleri iptal edilemez, iadesi yoktur.

Jestiniyap Ramsey Jest Çekleri tek kullan─▒ml─▒k olup çekin tamam─▒n─▒n tek seferde kullan─▒lmas─▒ gerekmektedir.

Ramsey jest çekleri 01.01.2018 tarihine kadar kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

RAMSEY HAKKINDA

Kurulu┼č hikayesi 1970’li y─▒llarda dünyan─▒n moda ba┼čkentlerinden Londra’ya uzanan Ramsey, ┼č─▒k, kaliteli, yenilikçi ve tasar─▒m odakl─▒ koleksiyonlar─▒ ile erkek modas─▒nda farkl─▒la┼čan bir marka…

Ramsey ayn─▒ zamanda sahip oldu─ču yüksek üretim kapasitesi ve gücünü geleneksel el i┼čçili─činin zarafetinden alan detayc─▒ üretim anlay─▒┼č─▒yla da öncü bir konuma sahip. Dünya moda trendlerini yak─▒ndan gözleyen ve erke─čin gündüzden geceye modaya dair tüm beklentilerine cevap veren koleksiyon anlay─▒┼č─▒yla Ramsey, erkeklere ayn─▒ zamanda bir ya┼čam tarz─▒ sunuyor.

Günümüzde sadece Türk erkeklerinin de─čil Rusya ve Türk Cumhuriyetleri’nden Kuzey Afrika ve Balkanlar’a kadar geni┼č bir co─črafyan─▒n çekim merkezi haline gelen Ramsey, 26 ülkede 155 sat─▒┼č noktas─▒ ile faaliyet gösteriyor.